Frazer Clarke se střetne s Kevinem Espindolou!

Frazer Clarke vs Kamil SokolowskiNa plánovaném galavečeru v Manchesteru se postaví již příští sobotu do pátého profesionálního duelu domácí boxer Frazer Clarke. Jeho soupeřem bude Argentinec Kevin Espindola!

21.1.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Frazer Clarke 🇬🇧🆚🇦🇷 Kevin Nicolas Espindola
Přímý přenos na Sky Sports a DAZN!

Neporažená britský desítka „The Eraser or Big Fraze“ Frazer CLARKE (4-0-0, 3 KO) a argentinská sedmička Kevin Nicolas ESPINDOLA (7-6-0, 2 KO) se střetnou v osmikolové netitulové bitvě na galavečeru Eubunak vs Smith!

Jednatřicetiletý rodák z malého britského města Burton „The Eraser“ Frazer Clarke má na svém kontě nespočet amatérských úspěchů mezi nimiž ten největší je bronzová medaile z posledních olympijských her v japonském Tokiu, kde nestačil pouze na Uzbeka Bakhodira Jalolova.

Následně Clarke podepsal profesionální kontrakt s promotérskou skupinou Boxxer vedenou Benem Shalomem. Jeho zápasy bude vysílat díky exkluzivní smlouvě ve Velké Británii sportovní televize Sky Sports jako například v minulosti duely Anthony Joshuy.

Loni 19. února se postavil ke svému debutu mezi profesionály proti krajanovi Jake Darnellovi a byla z toho jednostranná demolice, kterou už v prvním kole ukončil ringový John Latham. K druhému duelu kariéry se postavil 30. července a soupeř neměl opět sebemenší šanci.

Frazer Clarke

Argentinský boxer Ariel Esteban Bracamonte byl prakticky jen boxovacím pytlem a bylo jen otázkou času, kdy zápas skončí. Nakonec Bracamonte ještě první kolo přežil, ale ve druhém mu Clarke uštědřil tvrdou levačkou na bradu a šel k zemi. Sice ještě vstal, ale ringový opět John Latham zápas ukončil.

3. září se postavil ke třetímu duelu mezi profíky a soupeřem mu byl neporažený bulharský boxer Pencho Tsvetkov. Duel však dle očekávaní skončil velice brzy a Clarke Bulhara ukončil v prvním kole technickým KO.

Frazer Clarke vs Kamil Sokolowski

Clerke stál naposledy v ringu loni v listopadu kde se proti němu postavil polský zkušený boxer Kamil Sokolowski. Britský boxer v zápase však jasně dominoval a vyhrál jednomyslně na body. Nicméně ukázal, že odboxovat plných 6 kol pro něj není problém. Po čtyřech výhrách v řadě patří Britovi 62. pozice světovém žebříčku těžké váhy.

Nyní ho tak čeká souboj číslo pět a do cesty se mu tentokrát postaví průměrný argentinský boxer Kevin Nicolas Espindola. Ten prohrál pět z posledních šesti zápasů a měl by být pro favorizovaného britského boxera snadnou jednohubkou.

Frazer Clarke vs Kamil Sokolowski