Franklin se vrací po porážce s Joshuou!

Jermaine Franklin vs Isaac GutierrezAmerický boxer Jermaine Franklin se již tuto sobotu vrací na galavečeru v Detroitu, kde vyzve krajana Juniora Anthonyho Wrighta!

15.7.2023 – Masonic Temple, Detroit, USA
Těžká váha
Jermaine Franklin 🇺🇸🆚🇺🇸 Junior Anthony Wright
Přímý přenos na DAZN!

Americká sedmička „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-2-0, 14 KO) a americká šestnáctka „Hurricane“ Junior Anthony WRIGHT (20-4-1, 17 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v americkém Detroitu!

Devětadvacetiletý americký boxer Jermaine Franklin se loni v listopadu utkal na londýnském galavečeru ve Wembley s domácím boxerem Dillianem Whytem (29-3-0, 19 KO). Duel byl poměrně vyrovnaný a americký boxer prohrál těsně na body a poprvé tak okusil hořkost porážky v profesionálním ringu.

Letos v dubnu vyzval bývalého světového šampióna Anthonyho Joshuu (25-3-0, 22 KO) a byl z toho jeden z nejnudnějších zápasů první poloviny tohoto roku a Joshua vyhrál duel jasně na body. Již tento víkend se Franklin vrací mezi šestnáct provazů, aby odčinil poslední dvě porážky a do cesty se mu měl původně postavit jednatřicetiletý neporažený Mexičan Isaac Gutierrez.

Jenže Gutierrez se zranil a promotéři museli hledat náhradu, kterou nakonec bude šestatřicetiletý americký boxer Junior Anthony Wright. Ten by měl být pro favorizovaného Franklina snadné sousto a Franklin by si měl povinnou výhrou spravit chuť. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Anthony Joshua vs Jermaine Franklin