Wilder není nadšený ze zápasu Joshua vs Whyte!

Deontay WilderBývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder bude ve stresu sledovat odvetný zápas mezi Anthonym Joshuou a Dillkianem Whytem. Pokud AJ padne, tak duel s Wilderem nebude!

Souboj bývalých světových šampiónů v těžké váze Deontaye Wildera (43-2-1, 42 KO) a Anthonyho Joshuy (25-3-0, 22 KO) by se měl konat v prosinci nebo lednu v Saúdské Arábii. Saúdové nabídli oběma boxerům obrovské finanční nabídky. Nicméně pokud Joshua nezvládne srpnový duel s Whytem, tak nabídka padá.

Britský promotér Eddie Hearn přiznává, že také duel s Whytem nechtěl, ale AJ a jeho trenér Derrick James tento zápas prostě chtěli. Rizika budou vysoká a Wilder bude držet palce Joshuovi víc než kdy předtím. Protože pokud prohraje, tak se vzájemný duel konat nebude a boxeři přijdou o 60 miliónů dolarů.

Z toho samozřejmě nemá radost především Deontay Wilder, který bude muset čekat jak zápas mezi Joshuou a Whytem skončí. „Budu z boje Joshuy s Whytem hodně nervózní. Abych byl upřímný, byl bych radši, kdybychom se střetli hned. Tohle čekání bude dlouhý a s nejistým výsledkem“. Komentuje zápas Wilder.

Deontay Wilder

Jeho slova potvrzuje také trenér Malik Scott “ Pokračujeme v naší práci a neustále se rozvíjíme. Byl bych šťastnější, kdybychom bojovali dříve a Joshua s odvetou počkal. Nedá se nic dělat a musíme brát věci tak jak jsou. Dodává hlavní Wilderův trenér.