Baumgardner vs Linardatou o 5 titulů!

Alycia Baumgardner vs Christina Linardatou 2Již tuto sobotu se střetnou v odvetě královna super pérové váhy Alycia Baumgardner a její přemožitelka z roku 2018 Christina Linardatou!

15.7.2023 – Masonic Temple, Detroit, USA
Super pérová váha
Alycia Baumgardner 🇺🇸🆚🇬🇷🇩🇴 Christina Linardatou 2
Přímý přenos na DAZN!

Americká a světová jednička „The Bomb“ Alycia BAUMGARDNER (14-1-0, 7 KO) a řecká jednička a světová osmička „Medusa“ Christina LINARDATOU (14-2-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Devětadvacetiletá americká úřadující šampiónka Alycia Baumgardner a pětatřicetiletá rodačka z Dominikánské republiky boxující za Řecko Christina Linardatou se poprvé střetli již v roce 2018 na galavečeru v americkém Louisville. Velmi vyrovnaný duel tehdy vyhrála těsně na body překvapivě Linardatou.

Pro Američanku to byla první profesionální porážka a od té doby dokázala vyhrát dalších 8 duelů v řadě a především letos v únoru dokázala sjednotit všechny světové tituly v divizi, když vybodovala francouzskou boxerku Elhem Mekhaled a získala poslední titul WBA.

V sobotu tak bude mít možnost své jediné přemožitelce porážku vrátit, ale nebude to mít vůbec jednoduché. Christina Linardatou měla v držení světový titul WBO c super lehké váze a na Baumgardner boxovat umí. Nicméně řecké Meduse je už 35 let v posledních dvou povinných duelech nepředvedla zrovna oslnivý výkon.

Alycia Baumgardner vs Elhem Mekhaled