Eubank: Benn nevydrží tlak a rozpadne se!

Chris EubankBritská jednička střední váhy Chris Eubank a britská jednička velterové váhy Conor Benn se utkají již tuto sobotu v Londýně. Nerespektuje mě, měl by se mě bát. Říká Eubank!

8.10.2022 – O2 Aréna, Londýn, VB
Super velterová váha
Chris Eubank 🇬🇧🆚🇬🇧 Conor Benn
Přímý přenos na DAZN!

Britská jednička a světová dvojka střední váhy Chris EUBANK jr (32-2-0, 23 KO) a neporažená britská jednička a světová osmička velterové váhy „The Destroyer“ Conor BENN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě v super velterové váze!

„Pod tlakem se zhroutí. Já jsem velmi chladný a to je místo, kde Conor uvízne. Není to vychlazený chlap. Neví, jak se uvolnit. Neví, jak nenechat věci emocionálně ovlivnit. Ještě neví, jak prohrát. Já tohle všechno vím a je to moje výhoda“. Začal Eubank.

„Poslal mi smlouvu se slovy: Chci s tebou bojovat. Cítil jsem se nerespektován, když jsem viděl tu smlouvu. Říkal jsem si: Počkejte chvilku. Ten chlap se mnou chce bojovat? Kde je ten respekt?“. Pokračuje udiveně Eubank.

„Ten chlap by se mě měl bát a nemyslet si, že mě může porazit. Budeme ho muset sundat. Je mým úkolem jít ven a dát tomu klukovi lekci a dát mu vědět, kdo je tu šéf. Dejte mu vědět, kdo jsou Eubankovi, aby na to nezapomněl“. Zakončil rázně britský boxer.

Chris Eubank

Třiatřicetiletý Chris Eubank v roce 2019 získal prozatímní světový titul WBA, když v americkém Brooklynu ve dvou kolech vypráskal ruského bijce Matveye Korobova. K hlavní titulové bitvě nakonec nenastoupil a během Covidu neboxoval. Vrátil se až loni, kdy vyhrál oba své duely.

Letos v únoru se postavil k velmi těžké bitvě s krajanem Liamem Williamsem. Očekávala se velmi vyrovnaná řežba, ale Eubank nakonec jasně dominoval a Williamse vybodoval. Nyní se proti němu postaví dlouholetý kontinentální šampión velterové váhy, šestadvacetiletý Conor Benn.

„The Destroyer“ zatím mezi profesionály přemožitele nenašel a pás WBA drží již od roku 2018, kdy na domácím galavečeru jasně vybodoval francouzského boxera Cedricka Peynauda a pás následně sedmkrát obhájil. Naposledy jej obhajoval letos v dubnu, když v Manchesteru ukončil ve druhém kole Chrise van Heerdena.

Conor Benn