Vargas vs Foster o pás WBC?!

Rey Vargas vs O'Shaquie FosterNeporažený světový šampión pérové váhy Rey Vargas a stříbrný šampión super pérové váhy O’Shaquie Foster byli vybráni do titulového souboje o uvolněný světový titul WBC!

Rey Vargas (36-0-0, 22 KO) a O’Shaquie Foster (19-2-0, 11 KO) byli vybráni organizací WBC do souboje o uvolněný světový titul v super pérové váze. Pás měl v držení neporažený americký boxer Shakur Stevenson(19-0-0, 9 KO), který přechází do lehké váhy a pás tak uvolnil. Oba boxeři souhlasili, nyní se musí stanovit podmínky a podepsat smlouvu.

Jednatřicetiletý mexický boxer Rey Vargas držel od roku 2017 až do roku 2019 světový titul WBC v super bantamové váze. Následně přešel do pérové váhy ve které získal letos v létě v souboji s Filipíncem Markem Magsayem také světový titul WBC. Nyní má možnost získat pás WBC ve třetí váhové kategorii.

Rey Vargas

Do cesty by se mu postaví Devětadvacetiletý držitel stříbrného pásu WBC v super pérové váze „Ice Water“ O’Shaquie Foster. Ten má pás v držení již od roku 2018 a obhájil ho celkem třikrát. Naposledy letos v březnu, když jasně vybodoval Muhammadkhuja
Yaqubova.

O'Shaquie Foster