Caroline Dubois má před sebou čtvrtý profi zápas!

Caroline DuboisSestra světového šampióna WBA Daniela Duboise se představí na galavečeru v londýnské O2 aréně. Její soupeřkou bude bulharská boxerka Milena Koleva!

15.10.2022 – O2 Arena, Londýn, VB
Lehká váha
Caroline Dubois 🇬🇧🆚🇧🇬 Milena Koleva
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská sedmička a světová padesátka „Sweet“ Carolina DUBOIS (3-0-0, 2 KO) a bulharská jednička a světová třicítka „Hells Baby“ Milena KOLEVA (10-14-1, 4 KO) se utkají v netitulové zápase vypsaném na 6 kol!

Jednadvacetiletá mladší sestra Daniela Duboise vyhrála ještě coby amatérská boxerka juniorské olympijské hry v roce 2018, které se konali v Buenos Aires. Amatérskou kariéru zakončila loni v srpnu s bilancí 37 výher a 3 porážky.

Caroline Dubois

Letos v únoru debutovala mezi profesionálkami a začala výhrou na body s Litevkou Vaidou Masiokaite. Hned v březnu ukončila v prvním kole maďarskou boxerku Martinu Horgasz a naposledy v červenci ve druhém kole také Happy Daudi z Tanzánie.

Nyní ji čeká zápas číslo čtyři a do cesty se ji postaví zkušená bulharská boxerka Milena Koleva. Ta se představila v posledním duelu také pražským fanouškům, když se utkala s českou boxerkou Lucií Sedláčkovou, se kterou po dobrém výkonu prohrála na body.

Lucie Sedláčková vs Milena Koleva

Hlavními duely londýnského galavečera budou zápasy o 4 světové tituly. V lehké váze to bude souboj Mikaela Mayer vs Alycia Baumgardner a ve střední váze Claressa Shields vs Savannah Marshall.