Eifert vybodoval Pascala a bude jej čekat Beterbiev!

Jean Pascal vs Michael EifertNěmecký boxer Michael Eifert se postaral na galavečeru v Kanadě o překvapení, když dokázal ovládnout eliminační bitvu organizace IBF a vybodovat favorizovaného veterána Jena Pascala!

16.3.2023 – Place Bell, Laval, Kanada
Polotěžká váha
Michael Eifert 🇩🇪🆚🇭🇹🇨🇦 Jean Pascal
Dave Braslow 117:111
Tony Paolillo 115:113
Pasquale Procopio 118:110

Čtyřiadvacetiletý německý bijec „Diesel“ Michael Eifert (12-1-0, 4 KO) měl v držení Interkontinentální titul organizace IBF, který získal ve svém posledním duelu loni v červenci, když v těžkém zápase vybodoval Itala Adriana Sperandia.

Organizace následně rozhodla, že Eifert se utká v hlavní eliminační bitvě s bývalým světovým šampiónem Jeanem Psacalem (36-7-1, 20 KO). Včera se tak střetli na galavečeru v Kanadě a domácí Pascal byl velkým favoritem duelu.

Jean Pascal vs Michael Eifert

Jenže zápas překvapivě jasně ovládl mladý německý boxer, který čtyřicetiletého zkušeného boxera jasně přeboxoval. Eifert byl celý zápas disciplinovaný, měl větší rychlost a především větší fyzičku než čtyřicetiletý boxer. Pascal spoléhal na knockoutový úder, ale Eifert všechny jeho pokusy bez problému eliminoval.

Německý boxer tak zvládl zápas pravdy a nyní ho čeká souboj o světový titul. Úřadujícím šampiónem polotěžké váhy je Artur Beterbiev (19-0-0, 19 KO), který má před sebou obhajobu titulů WBC, WBO a IBF s Callumem Smithem. Zápas s Eifertem by se mohl konat na konci roku.

Jean Pascal vs Michael Eifert


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing