Tváří v tvář: Browne vs Miller!

Lucas Browne vs Jarrel Miller„Big Daddy“ Lucas Browne a „Big Baby“ Jarrell Miller se střetli tváří v tvář v Dubaji, kde je čeká desetikolová bitva!

18.3.2023 – Agenda Arena, Dubaj
Těžká váha
Lucas Browne 🇦🇺🆚🇺🇸 Jarrell Miller

Australská jednička a světová jednatřicítka „Big Daddy“ Lucas BROWNE (31-3-0, 27 KO) a neporažená americká desítka a světová čtyřiačtyřicítka „Big Baby“ Jarrell MILLER (25-0-1, 21 KO) se utkají v desetikolovém netitulovém souboji v Dubaji!

„Tentokrát jsem se nestaral o kila, protože Jarrell je velký muž. Všechno šlo velmi dobře. V tomto boji půjdu tvrdě do předu už od začátku, protože se obvykle rozjíždím pomalu. Vím, jakou sílu mám v pravé ruce, takže musím tyhle údery používat.  Kašlu na práci nohou nebo pohyb kolem ringu, vše jsem vsadil na jeden tvrdý úder a ukončit zápas před limitem“. Řekl bývalý světový šampión Lucas Browne.

„Je to velký chlap se silnou pravou rukou, ale technicky se ke mně ani zdaleka nepřibližuje. Budu rychlejší a fyzicky silnější než on, mám i vyšší boxerské IQ. Všechno, co má, tak já mám mnohem lepší, ale jak jsem řekl, Browne má silnou pravou ruku a v těžké váze jeden úder může všechno změnit. Nebudu to natahovat, protože v sedmém nebo osmém kole může být nebezpečný. Chci to ukončit nejpozději do konce čtvrtého zápasu“. Komentoval zápas dopingový hříšník Jarrell Miller.


👊 ⇒INSTAGRAM⇐ 👊 ⇒TIKTOK⇐ 👊
👊 ⇒FACCEBOOK⇐ 👊 ⇒TWITTER⇐ 👊


Mallpay Proboxing