Dumas uškrtil Peňaze už v prvním kole!

Sedriques Dumas vs Matěj PeňazMatěj Peňáz bojoval o smlouvu UFC v Dana White’s Contender Series, ale bohužel prohrál už v prvním kole, když jej Sedriques Dumas uškrtil. Video ze zápasu v článku!

Pětadvacetiletý český bijec Matěj Peňaz válčí v české organizaci Oktagon od od května 2020 a za dva roky si připsal celkem devět vítězství. tři v rámci undergroundu a šest v rámci MMA. Pouze dva duely vyhrál až na body, jinak vždy před limitem. Naposledy v dubnu na galavečeru Oktagon 32 vybodoval italského fightera Giovanni Melilla.

Matěj Peňaz

Skvělé výkony ho dovedli až na práh UFC v Dana White’s Contender Series, kde zápasnicí bojují o smlouvu v nejprestižnější MMA lize světa. V ní se dnes nad ránem střetl se sedmadvacetiletým americkým válečníkem Sedriquesem Dumasem, který nastupoval do duelu s Peňazem také jako neporažený.

Sedriques Dumas

Po pár výměnách dokázal Američan dostat českého bijce na zem a začalo být zle. Peňaz se sice dokázal dobře vrátit zpět do postoje, ale Dumas si ho dokázal v postoji pevně sevřít a pevně škrtit. Po pár vteřinách český bijec odklepal. Ačkoliv je pro Peňaze prohra těžká, tak v jeho letech určitě ještě příležitost přijde.