Duel Paul vs Tyson odložen!

Jake Paul vs Mike TysonOčekávaný bitva mezi Jake Paulem a bývalým světovým šampiónem těžké váhy Mike Tysonem je odložena. Nový termín bude oznámen na konci příštího týdne!

Souboj bývalého youtubera a dnes uznávaného boxera Jake Pauala (9-1-0, 6 KO) a legendárního světového šampióna Mika Tysona (50-6-0, 44 KO) se měl konat 20. července. Nicméně z duelu alespoň prozatím nic nebude kvůli zdravotnímu stavu sedmapadesátiletého boxerského důchodce.

Mike Tyson měl v minulých dnech zdravotní problémy a jeho lékař Lawrence Kosinski odhalil, že za problémy mohl vřed. Nyní se Tyson nebude moci připravovat zhruba 4-6 týdnů. Promotérská skupina Jake Paula oznámila, že nový termín bude stanoven do konce příštího týdnu s tím, že se zápas se letos rozhodně konat bude.

Sedmapadesátiletý americký boxer Mike Tyson ukončil veleúspěšnou profesionální kariéru už v roce 2005, kdy jej v šesti kolech porazil irský boxer Kevin McBride. Do ringu se vrátil v rámci exhibičního zápasu v listopadu 2020, kde se střetl s další legendou Royem Jonesem jr., který skončil remízou.

Na druhé straně o 30 let mladší Jake Paul (9-1-0, 6 KO) loni odboxoval celkem tři duely, z nichž prohrál jen jednou na body s britským soupeřem Tommym Furym. Letošní rok odstartoval rychlou výhrou v prvním kole s krajanem Ryanem Bourlandem.