Dnes: Bivol vs Zinad o pásy WBA a IBO!

Dmitry Bivol vs Malik ZinadÚřadující šampión polotěžké váhy se dnes střetne s Malikem Zinadem. Video z vážení v článku! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Polotěžká váha
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇱🇾 Malik Zinad
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování je kromě předplatného nutné zaplatit také jednorázový poplatek za tento galavečer ve výši 490 kč!

Neporažená ruská jednička a světová dvojka Dmitry BIVOL (22-0-0, 11 KO) a neporažená lybijská jednička a světová devítka Malik ZINAD (22-0-0, 16 KO) se utkají na galavečeru v Rijádu o světové tituly WBA a IBO!

Vážení
Dmitry Bivol: 79,4 kg
Malik Zinad: 79 kg

Dmitry Bivol vs Malik Zinad

Šampión organizací WBA a IBO Dmitry Bivol se měl dnes večer původně střetnou s šampiónem WBC, WBO a IBF Arturem Beterbievem (20-0-0, 20 KO), ale devětatřicetiletý Rus se během příprav na zápas zranil a bude muset podstoupit operaci kolene.

Organizátoři nakonec našli náhradu v neporaženém třicetiletém Libyjci Malikovi Zinadovi. Libyjec dokázal na dubnovém galavečeru v Sydney přetlačit na body Angličana Jeromeho Pampellone a stal se tak povinným vyzývatelem za organizaci IBF. Tím pádem byl pro pořadatele první volbou.

Bivol drží plnohodnotný titul WBA od roku 2021, kdy dokázal vybodovat Craiga Richardse. Do dnešního dne pás čtyřikrát úspěšně obhájil, když postupně porazil Umara Salamova, Saula Alvareze, Gilberta Ramireze a naposledy loni v prosinci jasně vybodoval také Lyndona Arthura a získal i pás menší organizace IBO.

Na dnešním galavečeru v Rijádu se můžeme těšit také na souboj o světový titul WBA v pérové váze Raymond Ford vs Nick Ball nebo těžké váhy Filip Hrgovič vs Daniel Dubois nebo Zhilei Zhang vs Deontay Wilder. Celý galavečer bude na v České republice streamovat za dodatečný poplatek k již aktivnímu pravidelnému předplatnému. DAZN.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn