Dnes: Dubois vs Hrgovič o pás IBF!

Filip Hrgovič vs Daniel DuboisV Rijádu se dnes večer střetnou o prozatímní světový titul IBF v těžké váze Daniel Dubois a Filip Hrgovič. Video z vážení v článku! Přímý přenos na DAZN!

DNES – Kingdom Arena, Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇬🇧 Daniel Dubois
Přímý přenos na DAZN
Ke sledování je kromě předplatného nutné zaplatit také jednorázový poplatek za tento galavečer ve výši 490 kč!

Neporažená chorvatská jednička a světová patnáctka „El Animal“ Filip HRGOVIČ (17-0-0, 14 KO) a britská trojka a světová pětka „Dynamite“ Daniel DUBOIS (20-2-0, 19 KO) se střetnou ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace IBF!

Vážení
Filip Hrgovič: 112,2 kg (23.12.2023 – 111,6 kg)
Daniel Dubois: 111,5 kg (23.12.2023 – 108,4 kg)

Jednatřicetiletý chorvatský bijec Filip Hrgovič před necelými dvěma lety sporně vybodoval čínskou jedničku Zhileie Zhanga a stal se povinným vyzývatel za organizaci IBF. Nicméně šampión Usyk měl před sebou sjednocující duel s Furym a nyní ještě odvetu a tak se Hrgovič střetl s dvěma slabšími soupeři. Nejprve loni v posledním kole ukončil Australana Demseye McKeana a naposledy v prosinci neškodného Marka De Moriho už v prvním kole.

Již dnes večer ho čeká v Rijádu obrovská výzva, kterou je šestadvacetiletý britský ranař Daniel Dubois. Britský boxer sice loni nejprve nestačil na Oleksandra Usyka, ale následně si v prosinci vyšlápl na těžkotonážníka z USA Jarrella Millera, kterého dokázal skvěle rozebrat a zničit v desátém kole.

IBF nakonec rozhodla, že se oba bijci střetnou o prozatímní světový titul. Vítěz zápasu Hrgovič vs Dubois se následně střetne v září s Anthonym Joshuou. Podrobnosti zde.


Warren vs Hearn

FRANK WARREN 🔥 5 vs 5 🔥 EDDIE HEARN
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder

Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇭🇷 Filip Hrgovič
Nick Ball 🇬🇧🆚🇺🇸 Raymond Ford
Hamzah Sheeraz 🇬🇧🆚🇺🇸 Austin Williams
Willy Hutchinson 🇬🇧🆚🇬🇧 Craig Richards

Warren vs Hearn