Dnes: Ryba vs Belujský o pás UBO!

Michal Ryba vs Vladimír BelujskýNa dnešním galavečeru v Brně se o Interkontinentální titul menší organizace UVO střetnou český bijec Michal Ryba a Slovák Vladimír Belujský!

DNES – Sono, Brno, ČR
Polotěžká váha
Michal Ryba 🇨🇿🆚🇸🇰 Vladimír Belujský
Přímý přenos v rámci PPV ZDE
Vstupenky ZDE
Exhibiční duely budou zdarma dostupné na YouTube

Česká pětka Michal RYBA (18-10-1, 15 KO) a slovenská trojka „Big Bad Vlad“ Vladimír BELUJSKÝ (13-7-1, 9 KO) se utkají na galavečeru v brněnském Sonu v desetikolové titulové bitvě o Interkontinentální titul polotěžké váhy organizace UBO!

Devětadvacetiletý český bijec Michal Ryba si na letošní rok naordinoval obří porci zápasů a na své konto si připsal celkem 8 duelů. Hned v úvodu roku si vyšlápl na Poláka Krzysztofa Stawiarskiho, kterého jasně vybodoval.  V únoru však přišla rychlá prohra v prvním kole s německou hvězdou Tyronem Zeugem.

Následně si připsal už jen vítězství, když postupně porazil Milana Joška, Achillese Szaba, Aleksandara Kuvače, Boska Mišiče díky kterému získal Mezinárodní titul UBO a naposledy v září na galavečeru v Ústí nad Labem vyprovodil ve třech kolech polského boxera Jakuba Nasilowskiho.

Michal Ryba vs Vladimír Belujský

Dnes ho čeká devátý letošní duel a do cesty mu postaví osmadvacetiletý slovenský boxer Vladimír Belujský. Slovák v letošním roce stihl pouze dva duely, když si v lednu připsal povinnou výhru na Josefem Holubem a naposledy na červencovém galavečeru v Manchesteru podlehl technickým KO v osmém kole neporaženému Benovi Whittakerovi.

Největším tahákem bude jednoznačně souboj o český titul ve střední váze Erik Agateljan (10-1-0, 7 KO) vs Miroslav Šerban (14-14-1, 7 KO). Agateljan v minulosti držel český titul v super lehké váze a loni neúspěšně boxoval s Pavlem Polakovičem o titul ve velteru. Na druhé straně Šerban měl v držení též titul v super lehké váze a loni v listopadu byl velmi blízko k zisku rakouského titulu, ale duel s Diellim Vranocim skončil remízou. Jako bonus se v ringu představí i bývalý světový šampión Lukáš Konečný, který v charitativní čtyřkolové exhibici vyzve Tomáše Chlupa.

Tohle je box 8


KOMPLETNÍ KARTA 27.11.2023 BRNO

Tohle je Box 8 Tohle je Box 8