Dnes: Paul vs Fury o pás WBC!

Tommy Fury vs Jake PaulAmerický boxer Jake Paul a britský boxer Tommy Fury se již dnes večer utkají v osmikolové bitvě o pás WBC! Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma FiteTV!

DNES – Diriyah Arena, Diriyah, Saúdská Arábie
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇬🇧 Tommy Fury
Přímý přenos na ⇒FiteTV!
Cena streamu cca 500 kč
Start ve 20:00!

Neporažená americká padesátka „The Problem Child“ Jake PAUL (6-0-0, 4 KO) a neporažená britská třiačtyřicítka „TNT“ Tommy FURY (8-0-0, 4 KO) se utkají na galavečeru v Saúdské Arábii o speciální titul organizace WBC v duelu vypsaném na 8 kol!

Vážení
Jake Paul: 83,3 kg
Tommy Fury: 83,7 kg


Třiadvacetiletý britský neporažený boxer „TNT“ Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) naposledy boxoval loni v dubnu na galavečeru v Londýně, kde jasně vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho. Fury si dal následně ještě exhibiční duel v Dubaji, kde vybodoval v nudném zápase Rollyho Lamberta.

Tommy Fury vs Jake Paul

Na druhé straně šestadvacetiletý neporažený americký boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-0-0, 4 KO) loni odboxoval povedený duel s brazilskou MMA legendou Andersonem Silvou, kterého jasně porazil na body, když Brazilce dokázal dokonce v posledním kole posadit na zadek a upevnit bodovou převahu.

Tommy Fury vs Jake Paul

Duel je vypsán na 8 kol a je domluvený váhový limit 185 liber, což je zhruba na hranici 83,9 kilogramů. Oba boxeři zároveň podepsali smlouvu s antidopingovou agenturou WADA, která může oba boxery během přípravy libovolně testovat. Následně WBC oznámila, že nechala pro duel vyrobit speciální pás „Diriyah“.

Tommy Fury vs Jake Paul WBC

Jake Paul se zároveň jistí, kdyby Fury ze zápasu opět vycouval. Jednou utekl ze zdravotních důvodů a podruhé z procedurálních důvodů vízy. Pro případ, že se něco pos*re, mám raději domluveného Mika Perryho, aby byl schopen za Furyho zaskočit“ Řekl Paul. Podle všeho to vypadá, že náhradník potřeba nebude a Tommy Fury do zápasu nastoupí.

Jake Paul vs Tommy Fury