Dnes: Nicolson vs Alvarez o pás WBC!

Skye Nicolson vs Tania AlvarezAustralská boxerka a šampiónka Commonwealthu pérové váhy Skye Nicolson se dnes v noci utká o stříbrný pás organizace WBC se Španělkou Taniou Alvarez!

DNES – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇪🇸 Tania Alvarez
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička a světová devatenáctka Skye NICOLSON (5-0-0, 0 KO) a neporažená španělská dvojka a světová osmička „La Violencia“ Tania ALVAREZ (7-0-0, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o stříbrný titul organizace WBC!

Vážení
Skye Nicolson: 57 kg
Tania Alvarez:56,6kg

Sedmadvacetiletá australská boxerka Skye Nicolson už vyčnívala mezi amatéry, když v roce 2016 brala bronz na mistrovství světa v Astaně a o dva roky později ovládla hry Commonwealthu. Loni se poprvé postavila do profesionálního ringu a za první rok stihla celkem pět duelů.

Skye Nicolson

Nejprve na začátku března vybodovala Američanku Jessicu Juarez a ještě tentýž měsíc také britskou boxerku Bec Connolly. Následně v dubnu jasně přejela Američanku Shanecqua Paisley
Davis a v červnu také uruguayskou boxerku Gabrielu Bouvier. Ve svém posledním zápase na domácím galavečeru v Brisbane přetlačila na body krajanku Krystinu Jacobs a získala titul Commonwealthu.

Nyní může udělat obrovský krok k soubojům o světové tituly, protože na newyorském galavečeru bude ve hře stříbrný pás organizace WBC, který je poslední překážkou před hlavním titulem. Do cesty se ji však dnes postaví dvacetiletá španělská boxerka s čistým štítem Tania Alvarez.

Skye Nicolson vs Tania Alvarez

Mladá boxerka je v profiringu od října 2021 a mezi šestnácti provazy zatím nenašla také ani jednu přemožitelku. Nicméně je nutno dodat, že její kariéra byla stavěna především na zápasech s povinnou výhrou a ani zdaleka se nepřibližuje ke zkušenostem, kterými oponuje australská favoritka. Pro Skye Nicolson by mělo jít o papírově snadný zápas, který ji teleportuje do bojů o světové tituly.

Serrano vs Cruz