Dnes: Ali vs Mathie o pás IBF!

dnes-ali-vs-Ramla Ali vs Avril Mathie-o-pas-ibfNeporažená somálská boxerka Ramla Ali má před sebou první titulovou bitvu kariéry. Dnes v noci se popere s australskou boxerkou Avril Mathie o Interkontinentální pás organizace IBF!

DNES – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Super bantamová váha
Ramla Ali 🇸🇴🆚🇦🇺 Avril Mathie
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská trojka a světová třicítka Ramla ALI (7-0-0, 2 KO) a neporažená australská trojka a světová devětatřicítka Avril MATHIE (8-0-1, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Interkontinentální titul organizace IBF!

Vážení
Ramla Ali: 55,1 kg
Avril Mathie: 55,1 kg

Třiatřicetiletá rodačka ze Somálského Mogadiša žijící v Londýně Ramla Ali odstartovala profesionální kariéru teprve v říjnu 2020 a od té doby si na své konto připsala celkem sedm vítězství. V loňském roce boxovala třikrát, když v březnu ukončila ve 2. kole Kanaďanku Shelly Barnett, v červenci vybodovala Agustinu Rojas z Argentiny a naposledy v srpnu knockoutovala v 1. kole dominikánskou boxerku Crystal Garcii Novu.

Ramla Ali

Dnes má před sebou první titulovou bitvu profesionální kariéry a do cesty se ji postaví pětatřicetiletá australská boxerka Avril Mathie. Australanka už jednou boxovala o menší americký titul v roce 2018, ale zápas s americkou boxerkou Samanthou Salazar skončil remízou a je to zatím jediný zápas, které nedokázala Mathie vyhrát.

Ramla Ali vs Avril Mathie

V loňském roce stála v ringu pouze jednou, když na červnovém galavečeru v americké Atlantě jasně vybodovala neškodnou maďarskou soupeřku Judit Hachbold. Ramla Ali je v tomto duelu velkou favoritkou a a očkává se, že vítězství by ji posunulo blíže souboji o světový titul. Přímý přenos bude vysílat streamovací platforma DAZN.

Serrano vs Cruz