Dnes: Baumgardner vs Mekhaled o 5 titulů!

Alycia Baumgardner vs Elhem MekhaledDnešní noční galavečer v New Yorku nabídne velkou titulovou bitvu žen. Alycia Baumgardner a Elhem Mekhaled se střetnou o tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO v super pérové váze!

DNES – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Super pérová váha
Alycia Baumgardner 🇺🇸🆚🇫🇷 Elhem Mekhaled
Přímý přenos na DAZN!

Americká a světová jednička „The Bomb“ Alycia BAUMGARDNER (13-1-0, 7 KO) a francouzská dvojka a světová dvanáctka „The Diamond“ Elhem MEKHALED (15-1-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly organizací WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Vážení
Alycia Baumgardner: 58,5 kg
Elhem Mekhaled: 58,5 kg

Alycia Baumgardner

Osmadvacetiletá šampiónka super pérové váhy Alycia Baumgardner získala v listopadu 2021 světové tituly WBC a IBO, když ve čtvrtém kole ukončila Terri Harper. Loni v dubnu pásy obhájila výhrou nad argentinskou boxerkou Edith Soledad
Matthysse.

Alycia Baumgardner

Následně boxovala v říjnu, když ve velmi vyrovnaném duelu přetlačila na body šampiónku organizací IBF a WBO Mikaelu Mayer a sjednotila čtyři světové tituly. Čekalo se, že se Baumgardner utká ve sjednocující bitvě s poslední šampiónkou Hyun Mi Choi, ale ta o pás dočasně přišla.

Korejská boxerka měla v držení pás WBA, jenže Hyun Mi Choi se zranila a organizace uvolnila titul právě do únorového zápasu. Nicméně jakmile se Korejka uzdraví tak bude mít přednostní právo o svůj titul opět boxovat a vyzvat šampiónku.

Alycia Baumgardner vs Elhem Mekhaled

Baumgardner tak dnes bude boxovat s francouzskou vyzývatelkou Elhem Mekhaled, která má v držení stříbrný pás WBC. Ten získala ve svém posledním duelu loni v květnu, když na galavečeru v Abú Dhabí překvapivě vybodovala belgickou šampiónku Delfine Persoon.

Serrano vs Cruz