Dnes: Matias vs Paro o pás IBF!

Subriel Matias vs Liam ParoDnes v noci bude na domácím galavečeru v Portoriku obhajovat světový titul v super lehké váze Subriel Matias. Jeho soupeřem bude Australan Liam Paro! Video z vážení v článku!

DNES – Coliseo Aubin Cruz, Manati, Portoriko
Super lehká váha
Subriel Matias 🇵🇷🆚🇦🇺 Liam Paro
Přímý přenos na DAZN!

Portorická a světová jednička divize „El Orgullo de Maternillo“ Subriel MATIAS (20-1-0, 20 KO) a neporažená australská jednička a světová desítka Liam PARO (24-0-0, 15 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Vážení
Subriel Matias: 63,5 kg
Liam Paro: 63,5 kg

Dvaatřicetiletý portorický knockouter Subriel Matias získal světový titul loni v únoru, když v pěti kolech porazil argentinského boxera Jeremiase Ponce (31-1-0, 21 KO). Následně v listopadu pás obhájil vítězstvím nad Uzbekem Shohjahonem Ergashevem (24-1-0, 21 KO), kterého ukončil v šestém kole.

Dnes jej čeká před domácími fanoušky druhá obhajoba a do cesty se mu postaví neporažený Australan Liam Paro (24-0-0, 15 KO). Paro drží s krátkou přestávkou od roku 2019 Globální titul WBO, který naposledy obhájil loni v prosinci, když v San Franciscu knockoutoval v 6. kole domácího boxera Montanu Lova (18-2-1, 9 KO). Dokáže Matias potvrdit roli favorita a obhájit titul i podruhé?