Dnes: Benavidez vs Gvozdyk o pás WBC!

David Benavidez vs Oleksandr GvozdykNa galavečeru v Las Vegas budou o prozatímní světový titul WBC v polotěžké váze bojovat Američan David Benavidez a Ukrajinec Oleksandr Gvozdyk! Video z vážení v článku!

DNES – MGM Grand, Las Vegas, USA
Polotěžká váha
David Benavidez 🇺🇸🆚🇺🇦 Oleksandr Gvozdyk
Přímý přenos na Prime Video

Neporažená americká jednička a světová dvojka „The Monster Bandera Roja“ David BENAVIDEZ (28-0-0, 24 KO) a ukrajinská jednička a světová pětka „The Nail“ Oleksandr GVOZDYK (20-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul WBC!

Vážení
David Benavidez: 76,6 kg
Oleksandr Gvozdyk: 79,5 kg

Sedmadvacetiletý americký boxer David Benavidez držel v minulosti světový titul v super střední váze. Naposledy loni v listopadu obhájil prozatímní titul výhrou nad krajanem Demetriusem Andradem (32-1-0, 19 KO), kterého vyprovodil v šesti kolech.

Nyní si poprvé vyzkouší polotěžkou váhu a do cesty se mu postaví bývalý šampión a o deset let starší ukrajinský boxer Oleksandr Gvozdyk. Rodák z Charkivu se v loňském roce vrátil po čtyřech letech a připsal si 3 vítězství a dnes by chtěl získat opět titul. Ale dokáže si vyšlápnout na skvělého Benavideze? O hlavní zápas večera se postarají Gervonta Davis a Frank Martin. Více ZDE.

Gervonta Davis vs Frank Martin