Dnes: Billam-Smith vs Riakporhe na Sport2!

Chris Billam-Smith vs Richard Riakporhe 2Souboj o světový titul WBO v křížové váze Chris Billam-Smith vs Richard Riakporhe nabídne sportovní televize Sport 2! Video z vážení v článku!

DNES – Selhurst Park, Londýn, VB
Křížová váha
Chris Billam-Smith 🇬🇧🆚🇬🇧 Richard Riakporhe 2
Přímý přenos na Sport 2 (19:30 – 23:30)

Britská jednička a světová dvojka „The Gentleman“ Chris BILLAM-SMITH (19-1-0, 13 KO) a neporažená britská trojka a světová pětka Richard RIAKPORHE (17-0-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o světový titul organizace WBO!

Vážení
Chris Billam-Smith: 90,7 kg
Richard Riakporhe: 90,7 kg

Třiatřicetiletý „The Gentleman“ Chris Billam-Smith a o rok starší neporažený krajan Richard Riakporhe se střetli už v roce 2019 na galavečeru v Bournemouthu. Tehdy vyrovnaný zápas vyhrál na body 97:92, 95:94, 93:96 Riakporhe a obhájil Interkontinentální titul organizace WBA. Zároveň zůstal jediným přemožitelem Billama-Smitha, který by mu chtěl 5 let starou porážku vrátit.

Šanci dostane na dnešním londýnském galavečeru promotérské skupiny Boxxer, který se bude konat na fotbalovém stadiónu klubu Crystal Palace s maximální kapacitou stadionu přes 26 tisíc fanoušků odveta, ale tentokrát bude ve hře světový titul WBO.

Chris Billam-Smith drží světový titul WBO od loňského května, kdy  dokázal vybodovat tehdejšího šampióna Lawrence Okolieho (19-1-0, 14 KO). Pás následně obhájil v prosinci, kdy vítězstvím nad nebezpečným polským boxerem Mateuszem Masternakem (48-6-0, 32 KO), který z duelu odstoupil pro zranění žeber. Dokáže Billam-Smith světový titul obhájit a vrátit krajanovi porážku?

Chris Billam-Smith vs Richard Riakporhe 2