Dnes: Leo Brichta jde bojovat o titul!

Leo Brichta vs Valeriu MirceaLiberec bude dnes večer hostit turnaj polské MMA organizace KSW a v kleci se představí mnoho český bojovníků – Částková, Ducár, Humburger nebo Juráček. V hlavním duelu večera bude o prozatímní titul v lehké váze bojovat Leo Brichta!

DNES – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
KSW 91
Start v 19:00
Přímý přenos na VoyoCZ
PPV na KSWTV

Šestadvacetiletý český válečník Leo Brichta je v oktagonu už 4 roky neporažen. Poslední porážku mu uštědřil v létě 2019 na galavečeru Oktagon 13 slovenský bijec Ronald Paradeiser. Od té doby ovládl 5 duelu v Oktagon MMA, následně v RFA 1 vyhrál a jeden byl bez výsledku. V loňském roce podepsal smlouvu s polskou organizací KSW ve které udělal v prvním roce působení obrovský dojem.

Nejprve v červnu vybodoval Poláka Macieje Kazieczka a naposledy si v říjnu vyšlápl na zkušeného polského bijce Romana Szymanskiho a řekl si o titulovou bitvu, která přichází právě teď. O prozatímní titul lehké váhy vyzve moldavského válečníka Valeriu Mirceu. Vítěz se následně postaví šampiónovy lehké váhy, kterým je šestadvacetiletý Francouz Salahdine Parnasse.

Petra Částková vs Wiktoria Czyzewska

V kleci se představí také Petra Částková, která na svou první výhru v KSW stále čeká. Předchozí dva duely prohrála na body a do třetice by si ráda připsala konečně v přední Evropské organizaci výhru. Velkkým překvapením je účast boxerského šampióna Vasila Ducára, který v MMA zápasil naposledy v roce 2019 v dnes již zaniklé organizaci XFN. Jeho soupeřem bude zkušený muaythai zápasník Dawid Kasperski, pro kterého to bude debut v MMA.

Vasil Ducár vs Dawid Kasperski

Matúš Juráček vs Henry Fadipe

Dlouholetý zápasník české organizace Oktagon Matúš Juráček se po více jak třech letech stěhuje do nové organizace, když podepsal smlouvu s KSW. V jeho dnešním debutu jej čeká dvaatřicetiletý rodák z Nigérie Henry Fadipe. V hlavním předzápase se můžeme těšit na zápasníka organizace RFA Dominika Humburgera, který bude startovat na KSW již počtvrté. První dva duely vyhrál, ale v posledním jej vybodoval Polák Michal Michalski. Nyní se chce vrátit na vítěznou vlnu a do cesty se mu postaví přemožitel Lukáše Dvořáka Adrian Dudek.

Dominik Humburger vs Adrian Dudek


KSW 91

KSW 91 – LIBEREC

Muší váha
Wiktoria Czyzewska 🇵🇱🆚🇨🇿 Petra Častková

Bantamová váha
#10 Mariusz Joniak 🇵🇱🆚🇵🇱🇨🇿 Tobiasz Le

Pérová váha
Josef Stummer 🇨🇿🆚🇵🇱 Adrian Wieliczko

Polotěžká váha
Vasil Ducar 🇨🇿🆚🇵🇱 Dawid Kasperski

Catchweight 68kg
#9 Lukasz Charzewski 🇵🇱🆚🇵🇱 Michal Sobiech

Velterová váha
Kacper Koziorzebski 🇵🇱🆚🇨🇿 Viktor Červinský

Střední váha
Henry Fadipe 🇳🇪🇮🇪🆚🇨🇿 Matuš Juráček

Střední váha
#10 Dominik Humburger 🇨🇿🆚🇵🇱 Adrian Dudek

Lehká váha – Prozatímní titul
#2 Valeriu Mircea 🇲🇩🆚🇨🇿  #3 Leo Brichta

KSW 91