Dnes: Kincl vs Wawrzyniak o titul ve střední váze!

Patrik Kincl vs Piotr WawrzyniakOktagon 54 otevře své brány již dnes večer v Ostravar aréně a vyvrcholí titulovou bitvou Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak! Dále se představí Lengál, Paradeiser nebo Legierski s Kohoutem!

Turnaj šampionů a Tipsport Gamechanger 2 o milion EURO. V Ostravě se dnes večer rozpoutá jeden z nejsilnějších turnajů, který OKTAGON kdy pořádal. Titulová bitva krále OKTAGONu Patrika Kincla s prozatímním šampionem Wawrzyniakem a evropská MMA liga mistrů v lehké váze o 1 milion EURO, kde si to 14 elitních zápasníků rozdá o postup do čtvrtfinále.

Patrik KINCL, šampion střední váhy, světová #46 a nejlepší bojovník OKTAGON MMA bez rozdílu vah jde do 3. obhajoby titulu. Po vyhraném souboji s legendárním Vémolou, který byl nejsledovanějším zápasem v historii organizace, přijal výzvu od Čepa. Avšak kvůli zranění byl zápas zrušen.

Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak

Nyní ho čeká bojovník, který Čepa ukončil a nad hlavu zvedl pás prozatímního šampiona. Piotr WAWRZYNIAK už má s titulovými oslavami zkušenosti. Před OKTAGON MMA byl králem Babilon MMA a plnohodnotným vládcem divize se bude chtít stát také v OSTRAVĚ! Přes 4 roky neporažená mašina na knockouty bude stát před dosud největší výzvou kariéry. Zůstane TITUL v českých rukách, nebo bude Polák prvním, kdo v OKTAGONU porazí Kincla?

Oktagon 54

V úvodním kole milionové pyramidy Tipsport Gamechanger 2 v lehké váze stanou tato velká jména: Současný vládce lehké váhy OKTAGONu Ronald Paradeiser bude čelit dvojnásobnému evropskému MMA šampionovi a #2 lehké váhy Německa Attilovi Korkmazovi. Objev roku 2022 Vlada Lengála čeká nejtěžší soupeř kariéry – světová #39, bývalý šampion KSW Daniel Torres.

Legendární Fin „Mr. Finland“ Amirkhani kovaný 9 lety v UFC v hromovém střetu s 24letou rakouskou bestií Mochamedem Machaevem. Vítěz OKTAGON Underground Matouš Kohout se utká v pikantní odvetě s bývalým šampiónem a v OKTAGONu nikdy neporaženým Legierskim.

A nebude chybět ani švédská #1 „Knockout Prince“ Siraj s chladnokrevnou severskou krví, nedotknutelná srbská jednička Bogdanović, bývalý německý šampión lehké a velterové váhy Grabinski, černohorská  jednička se všemi 16 výhrami před limitem Miloš Janičić či vycházející hvězdy Nafuka a Wanliss.
Oktagon s pořadovým číslem 54 startuje dnes v 18:00 na OktagonTV.

Oktagon 54


2.3.2024 Ostrava, ČR
Oktagon 54 – Tipsport Gamechanger 2
Vstupenky v síti TicketportalCZ
Přímý přenos na OktagonTV
Oktagon 54


23.3.2024 Stuttgart, Německo
Oktagon 55
Vstupenky v síti ticket-onlineshopCOM
Přímý přenos na
OktagonTV
Oktagon 55


20.4.2024 Birmingham, VB
Oktagon 56
Vstupenky v síti TicketFaktory
Přímý přenos na
OktagonTV
Oktagon 56


4.5.2024 Frankfurt, Německo
Oktagon 57
Vstupenky nejsou ještě v prodeji.
Přímý přenos na
OktagonTV
Oktagon 57


8.6.2024 Eden, Praha, ČR
Oktagon 58 – Vémola vs Végh 2
Vstupenky v síti TicketPortal
Přímý přenos na
OktagonTV
Oktagon 58