Dnes: Estrada vs Rupprecht o tituly WBA a WBC!

Seniesa Estrada vs Tina Rupprecht Na galavečeru v americkém Fresnu se utkají také ve sjednocující bitvě šampiónka organizace WBA Seniesa Estrada a šampiónka WBC Tina Rupprecht!

DNES – Save Mart Arena, Fresno, California, USA
Minimální váha
Seniesa Estrada 🇺🇸🆚🇩🇪 Tina Rupprecht
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká a světová jednička „Super bad“ Seniesta ESTRADA (23-0-0, 9 KO) a neporažená německá jednička a světová trojka „Tiny Tina“ Tina RUPPRECHT (12-0-1, 3 KO) se utkají v desetikolové sjednocující bitvě o světové tituly organizací WBA a WBC!

Vážení
Seniesa Estrada: 47,3 kg
Tina Rupprecht: 47,5 kg

Třicetiletá americká šampiónka organizace WBA Seniesa Estrada získala pás v roce 2021, když dokázala s naprostým přehledem vybodovat dlouholetou šampiónku z Mexika Anabel Ortiz. Pás následně dvakrát obhájila, když ve stejném roce knockoutovala ve čtvrtém kole Mariu Santizo a naposledy loni v listopadu vybodovat Jazminu Villarino z Argentiny.

Seniesa Estrada vs Tina Rupprecht

Dnes ji čeká třetí obhajoba a do cesty se ji postaví třicetiletá německá reprezentantka a šampiónka organizace WBC Tina Rupprecht. Ta získala světový titul už v roce 2018 výhrou nad Venezuelankou Niorkis Carreno. Pás následně čtyřikrát obhájila a dnes ji tak čeká pátá obhajoba. Kdo sjednotí oba pásy a udrží si neporazitelnost?

Seniesa Estrada vs Tina Rupprecht