Dnes: Ramirez vs Commey!

Jose Carlos Ramirez vs Richard Commey Na galavečeru v kalifornském Fresnu se střetnou bývalý šampión super lehké váhy Jose Carlos Ramirez a bývalý šampión lehké váhy Richard Commey!

DNES – Save Mart Arena, Fresno, California, USA
Super lehká váha
Jose Carlos Ramirez 🇺🇸🆚🇬🇭 Richard Commey
Přímý přenos na ESPN!

Americká trojka a světová pětka „Jaguar“ Jose Carlos RAMIREZ (27-1-0, 17 KO) a ghanská jednička a světová devítka „RC“ Richard COMMEY (30-4-1, 27 KO) se dnes utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Vážení
Jose Carlos Ramirez: 63,5 kg
Richard Commey: 63,5 kg

Třicetiletý americký boxer Jose Carlos Ramirez získal v březnu 2018 světový titul organizace WBC v super lehké váze, když dokázal na galavečeru v New Yorku jasně vybodovat krajana Amira Ahmeda Imama. O rok později přidal také pás WBO, když porazil tehdejšího šampióna Maurice Hookera.

V květnu 2021 se postavil ke sjednocující bitvě s britským boxerem Joshem Taylorem. Duel nabídl velmi vyrovnanou bitvu, kterou rozhodli dvě počítá, ve kterých se ocitl v šestém a sedmém kole právě Ramirez. Američan se loni v březnu po porážce vrátil a dokázal celkem s přehledem vybodovat Joseho Pedrazu.

Jose Carlos Ramirez vs Richard Commey

Dnes v noci ho čeká další velmi těžký duel a jeho soupeřem bude bývalý světový šampión lehké váhy Richard Commey. Ghanský boxer získal světový titul IBF v únoru 2019 výhrou nad Isa Chanievem. Pás udržel pouze 10 měsíců, než ho tentýž rok v prosinci ukončil ve druhém kole Teofimo Lopez.

Jose Carlos Ramirez vs Richard Commey