Dnes: Ennis vs Villa o pás IBF!

Jaron Ennis vs Roiman VillaAmerický prozatímní světový šampión velterové váhy Jaron Ennis bude dne v noci obhajovat prozatímní světový titul IBF. Jeho soupeřem bude Venezuelan Roiman Villa! Video z vážení v článku!

DNES – The Ballroom, Atlantic City, USA
Velterová váha
Jaron Ennis 🇺🇸🆚🇻🇪 Roiman Villa
Přímý přenos na ShowTime!

Neporažená americká a světová trojka „Boots“ Jaron ENNIS (30-0-0, 27 KO) a kolumbijská jednička a světová desítka „Flaco de Oro“ Roiman VILLA (26-1-0, 34 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace IBF na galavečeru Davis vs Garcia!

Vážení
Jaron Ennis: 66 kg
Roiman Villa: 66,5 kg

Šestadvacetiletý americký šampión Jaron Ennis získal prozatímní světový titul IBF ve svém posledním duelu letos v lednu, když dokázal jasně na body 3x 120:108 ovládnou zápas s ukrajinským boxerem Karenem Chukhadzhianem. Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví Roiman Villa.

Devětadvacetiletý rodák z Venezuely boxující za Kolumbii Roiman Villa si titulový zápas vyboxoval 7. ledna na galavečeru ve Washingtonu, kde se střetl s americkým favoritem Rashidem Ellisem. Villa překvapivě duel ovládl a Ellise těsně přetlačil na body 2×114:112 a 113:113. Jediným jeho přemožitelem tak zůstává z roku 2019 mexický boxer Marcos Villasana. Duel se měl původně konat v polovině dubna, ale byl odložen až na dnešní den.

Jaron Ennis vs Roiman Villa