Odveta Zhang vs Joyce o pás WBO!

Zhilei Zhang vs Joe JoyceZhilei Zhang a Joe Joyce se střetnou v odvetě 23. září na londýnském stadiónu Wembley! Zhang má před sebou těžký úkol obhájit prozatímní světový titul!

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇬🇧 Joe Joyce
Přímý přenos na Sky Sports!

Čínská jednička a světová jedenáctka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (25-1-1, 20 KO) a britská šestka a světová dvanáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o prozatímní světový titul organizace WBO!

Čtyřicetiletý čínský veterán a prozatímní světový šampión organizace WBO těžké váhy Zhilei Zhang dokázal v polovině dubna šokovat Britské ostrovy postupně svými tvrdými údery zdemolovat tehdejšího šampióna Joe Joyce. Výhrou jej připravil o pozici povinného vyzývatele úřadujícího šampióna Oleksandra Usyka.

Následně v květnu britský boxer a jeho tým oficiálně aktivovali doložku o odvetě, která byla zanesena ve smlouvě k prvnímu duelu. Odvetu bude hostit 23. září věhlasný londýnský stadión Wembley a čínský boxer bude mít před sebou nelehký úkol potvrdit dubnové vítězství a obhájit prozatímní světový titul WBO.

Není tajemstvím, že v případě výhry Joyceho bychom se mohli dočkat kompletní trilogie, protože Oleksandr Usyk má před sebou duel s Danielem Duboisem a poté by snad mělo vše směřovat ke sjednocujícímu duelu s Tysonem Furym, který má v držení světový titul organizace WBC.

Zhilei Zhang vs Joe Joyce