Dnes: Cameron vs Taylor o 5 titulů!

Chantelle Cameron vs Katie Taylor 2Na galavečeru v irském Dublinu se dnes večer střetnou v odvetném titulovém zápase Chantelle Cameron a Katie Taylor. Kdo ovládne odvetu? Video z vážení v článku!

DNES – 3Arena, Dublin, Irsko
Super lehká váha
Chantelle Cameron 🇬🇧🆚🇮🇪 Katie Taylor 2
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská a světová jednička „Il Capo! Chantelle CAMERON (18-0-0, 8 KO) a irská jednička a světová dvojka „KT“ Katie TAYLOR (22-1-0, 6 KO) se utkají v desetikolové odvetě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO na galavečeru v irském Dublinu!

Vážení
Chantelle Cameron: 63,3 kg
Katie Taylor: 63,3 kg

20. května se na galavečeru v Irsku střetli úřadují nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron a úřadující královna lehké váhy Katie Taylor. Duel byl velmi vyrovnaný a první polovina zápasu šla spíše za úřadující šampiónkou a naopak ta druhá byla více na straně šampiónky lehké váhy.

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva rozhodčí Raul Caiz a Craig Metcalfe přiklonili na stranu Chantelle Cameron a Patrick Morley viděl duel mezi oběma šampiónkami jako remízový. Pro irskou šampiónku to byla první profesionální porážka.

Chantelle Cameron vs Katie Taylor 2

Dnes nás čeká ve 3Areně v Dublinu odveta Cameron jen tentokrát o proti květnovému zápasu s kurzem 1,57 velkou favoritkou. Na domácí irskou boxerku je kurz 2,60. Nicméně Taylor je i nadále nespornou šampiónkou lehké váhy a bude chtít před domácími fanoušku napravit minulou prohru.