Miller: Pošlu Duboise do sportovního důchodu!

Daniel Dubois vs Jarrell MillerAmerický boxer Jarrell Miller se v prosinci střetne na velkém galavečeru v Rijádu s Danielem Duboisem, kterému slibuje, že ho nakope a pošle do sportovního důchodu!

„Děkuji, že jste byli tak hloupí a podepsali tuto smlouvu. Nakopu tě do zadku a pošlu do boxerského důchodu. Jako obvykle půjdu do ringu, abych mu ustřelil hlavu. Dubois je zbabělec, vzdal se v zápase s Joycem a vzdal také boj s Usykem. Tentokrát se mu postaví velký, těžký chlapík se silnou čelistí, který hodí 80 ran za kolo a neudělá ani krok zpět. To bude jeho konec“. Slibuje odvážně obrovský Američan.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a reagoval Britův trenér Don Charles. „Z mé zkušenosti, když někdo říká takové hrozné věci, je to známka toho, že se prostě bojí a necítí se sebevědomě. Daniel se jeho řečem jen směje. Nechte tedy Millera mluvit a můj chlapec půjde do ringu a zlomí mu čelist. Všechny tyto vulgarismy od Millera ukazují, že tenhle chlap se toho mého bojí. V ringu uvidíte!. Reaguje Duboisův trenér.

A dodává „Jarrelle, jen nezapomeň zůstat čistý. Nenech se znovu přistihnout při něčem nelegálním“. Narážel Charles na Millerovu bohatou dopingovou minulost, kvůli které přišel o velký zápas s Anthonym Joshuou a také tím o hodně vysoký honorář.


Anthony Joshua vs Otto Wallin 

RIJÁD 23.12.2023

Anthony Joshua 🇬🇧🆚🇸🇪 Otto Wallin 
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇳🇿 Joseph Parker
Daniel Dubois 🇬🇧🆚🇺🇸 Jarrell Miller
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇳🇿 Junior Fa
Filip Hrgovič 🇭🇷🆚🇦🇺 Mark De Mori
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Agit Kabayel
Křížová váha (Titul IBF)
Jai Opetaia 🇦🇺🆚🇬🇧 Ellis Zorro
Polotěžká váha (Titul WBA super)
Dmitry Bivol 🇷🇺🆚🇬🇧 Lyndon Arthur

Anthony Joshua vs Otto Wallin