Dnes: Nicolson vs Wildheart o pás WBC!

Skye Nicolson vs Lucy WildheartProzatímní šampiónka pérové váhy Skye Nicolson bude dnes večer v Dublinu poprvé obhajovat pás WBC. Její soupeřkou bude Lucy Wildheart ze Švédska! Video z vážení v článku!

DNES – 3Arena, Dublin, Irsko
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇸🇪 Lucy Wildheart
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička a světová sedmička Skye NICOLSON (8-0-0, 0 KO) a švédská jednička a světová třicítka Lucy WILDHEART (10-2-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC! 

Vážení
Skye Nicolson: 56,8 kg
Lucy Wildheart: 56,9 kg

Osmadvacetiletá neporažená australská šampiónka pérové váhy Skye Nicolson dokázala v polovině září na galavečeru v Mexiku předvést skvělý výkon a argentinské boxerce Sabrině Perez (18-2-1, 2 KO) nedala sebemenší šanci na úspěch a získala prozatímní světový titul organizace WBC v pérové váze.

Díky zisku prozatímního pásu stala jedničkou žebříčku WBC a především povinnou vyzývatelkou nesporné královny divize Amandy Serrano (46-2-1, 30 KO). Nicolson se tak dnes večer v Dublinu postaví k obhajobě prozatímního titulu a do cesty se ji postaví třicetiletá švédská vyzývatelka Lucy Wildheart.

Švédka se v letošním roce snažila získat prozatímní titul WBC v lehké váze, ale nestačila na bývalou světovou šampiónku Mikaela Mayer (19-1-0, 5 KO), které podlehla jasně na body. Pro Wildheart to bude hodně těžký zápas, protože Nicolson má na britských ostrovech velkou fanouškovskou základnu a bude tak v téměř domácím prostředí.

Chantelle Cameron vs Katie Taylor 2