Dnes: Barrios vs Santiago o pás WBC!

Mario Barrios vs Jovanie SantiagoAmerický boxer a bývalý světový šampión Mario Barrios se vrací po dvou porážkách v řadě a dnes v noci vyzve Jovanie Santiaga z Portorika! Video z vážení v článku!

DNES – Alamodome, San Antonio, USA
Velterová váha
Mario Barrios 🇺🇸🆚🇵🇷 Jovanie Santiago
Přímý přen na Showtime!

Sedmadvacetiletý americký boxer a bývalý světový šampión „El Azteca“ Mario Barrios (26-2-0, 17 KO) v září 2019 ovládl titulovou bitvu s Ukrajincem Botirzhonem Akhmedovem, kterého porazil na body a získal tak standardní světový titul organizace WBA v super lehké váze.

Pás úspěšně o rok později obhájil, když na galavečeru v San Antoniu knockoutoval v šestém kole krajana Ryana Karla. V roce 2021 se postavil ke druhé obhajobě a do cesty se mu postavil hladový Gervonta Davis. Davis v duelu jasně dominoval a Barriose ukončil technickým KO v 11. kole.

Mario Barrios vs Jovanie Santiago

Pro Barriose to byla první profesionální porážka v kariéře. Do ringu se vrátil loni v únoru už ve velterový váze, ale vzal si příliš velké sousto jménem Keith Thurman. Barrios v zápase jasně ztrácel a prohrál jednomyslně na body. Dnes se vrací po dvou porážkách v řadě a chce znova dosáhnout na titul.

Jeho soupeřem bude třiatřicetiletý portorický boxer „El Lobito“ Jovanie Santiago (14-2-1, 10 KO), který se stejně jako Barrios vrací po dvou porážkách v řadě, které mu uštědřili Adrien Broner a Garry Russel. Vítěz si z duelu odnese Kontinentální americký titul organizace WBC.