Dnes: Vargas vs Foster o pás WBC!

Rey Vargas vs O'Shaquie FosterNeporažený světový šampión pérové váhy Rey Vargas a stříbrný šampión super pérové váhy O’Shaquie Foster se již dnes v noci střetnou o uvolněný světový titul WBC v super pérové váze! Video z vážení v článku!

DNES – Alamodome, San Antonio, USA
Super pérová váha
Rey Vargas 🇲🇽🆚🇺🇸 O’Shaquie Foster
Přímý přen na Showtime!

Neporažená mexická a světová jednička pérové váhy Rey VARGAS (36-0-0, 22 KO) a americká dvojka a světová čtyřka super pérové váhy „Ice Water“ O’Shaquie FOSTER (19-2-0, 11 KO) se střetnou ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC!

Rey Vargas a O’Shaquie Foster byli loni v říjnu vybráni organizací WBC do souboje o uvolněný světový titul v super pérové váze. Pás měl původně v držení neporažený americký boxer Shakur Stevenson(19-0-0, 9 KO), který však přešel do lehké váhy a pás tak uvolnil. Oba boxeři souhlasili a titulový duel nás tak čeká už tuto sobotu na galavečeru v americkém San Antoniu.

Rey Vargas vs O'Shaquie Foster

Dvaatřicetiletý mexický boxer Rey Vargas držel od roku 2017 až do roku 2019 světový titul WBC v super bantamové váze. Následně přešel do pérové váhy ve které získal loni v létě v souboji s Filipíncem Markem Magsayem také světový titul WBC. Dnes má možnost získat pás WBC již ve třetí váhové kategorii.

Rey Vargas vs O'Shaquie Foster

Do cesty se mu postaví Devětadvacetiletý držitel stříbrného pásu WBC v super pérové váze „Ice Water“ O’Shaquie Foster. Ten má pás v držení již od roku 2018 a obhájil ho celkem třikrát. Naposledy loni v březnu, kdy jasně vybodoval Muhammadkhuja
Yaqubova.