DAZN bude streamovat zápasy celebrit!

MF & DAZN: X SeriesStreamovací služba DAZN bude pravidelně vysílat zápasy celebrit a youtuberů. Jedná se o galavečery pořádané pod hlavičkou Misfits Boxing. DAZN na tomto projektu spolupracuje s britským youtuberem KSI!

První galavečer s názvem MF & DAZN: X Series 001 se konal 27.srpna ve vyprodané londýnské O2 aréně. Akce měla neskutečně veliký finanční úspěch jak díky vyprodané hale, tak velkému prodeji PPV. Streamovací platforma DAZN tak bude tyto galavečery streamovat pravidelně.

Na zmíněném galavečeru britský rapper KSI vlastním jménem Olajide William Olatunji knockoutoval v boxerských exhibicích dva soupeře. Nejdříve jiného rappera Brandona Scotta alias Swarmza a poté také o 15 kilogramů lehčího mexického boxera Luise Alcaraze Pinedu. Duely samozřejmě měli k boxu hodně daleko, ale podle ohlasů mají lidé o tyto galavečery zájem.

KSI vs Swarmz

Další taková akce se uskuteční 15. října v Utilita aréně v Sheffieldu. V ringu se na MF & DAZN: X Series 002 utká syn bývalého světového šampióna Hasim Rahman Jr. s bývalým zápasníkem UFC Vitorem Belfortem, který loni v září v exhibici tvrdě knockoutoval legendárního Evandera Holyfielda.

MF & DAZN: X Series