Martin zdemoloval neškodného Vargase!

Charles MartinCharles Martin se vrátil po lednové porážce s Luisem Ortizem a na galavečeru v Los Angeles ve čtyřech kolech vyprovodil krajana Devina Vargase! Video ze zápasu v článku!

4.9.2022 – Crypto.com Arena, Los Angeles, USA
Těžká váha
Charles Martin 🇺🇸🆚🇺🇸 Devin Vargas
4. kolo KO

Šestatřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión „Prince“ Charles Martin (29-3-1, 26 KO) získal v lednu 2016 světový titul organizace IBF, když ve třetím kole porazil ukrajinského bijce Vyacheslava Glazkova, který špatně došlápl a nemohl dál v boji pokračovat.

Světový titul si však Martin užíval pouhé tři měsíce, když si hned pro první obhajobu domluvil tehdy neporaženého britského boxera Anthonyho Joshuu. Charles Martin si však zápase ani neštkl a Joshua jej ukončil již ve druhém kole. Pro amerického boxera to tehdy byla první profesionální porážka.

Charles Martin vs Anthony Joshua

Martin letos v lednu na galavečeru v Hollywoodu vyzval kubánského veterána Luise Ortize. S King Kongem dokázal držet krok 6 kol a v ringu byl lepším mužem. Jenže pak přišlo šesté kolo a Ortiz jej ukončil. Včera se tak do ringu vrátil poprvé od této porážky a do cesty se mu postavil krajan Devin Vargas (22-8-0, 9 KO).

Zápas však nebyl nějaké valné kvality a Martin v duelu jasně dominoval. Ve čtvrtém kole zatlačil Vargase do provazů, kde ho zasypal tvrdými údery a ringový Jerry Cantu zápas správně ukončil. Podle pravidel Kalifornie je zapsána výhra jako KO. Martin se aktuálně nachází na třiadvacáté pozici světového žebříčku těžké váhy.