Davis zničil Garciu v sedmi kolech!

Gervonta Davis vs Ryan GarciaVelmi očekávaný duel dvou neporažených šampiónů jasně ovládl Gervonta Davis, který s naprostým přehledem přejel Ryana Garciu, který se nechal v sedmém kole odpočítat! Video v článku!

22.4.2023 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super lehká váha
Gervonta Davis 🇺🇸🆚🇺🇸 Ryan Garcia
7. kolo KO

Neporažený osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis (29-0-0, 27 KO) letos v lednu obhájil světový titul organizace WBA v lehké váze, když v devátém kole ukončil Hectora Luise Garciu (16-1-0, 10 KO) a nic už nebránilo dlouho očekávané bitvě s Ryanem „Kingem“ Garciou (23-1-0, 19 KO).

Garcia získal v lednu 2021 prozatímní světový titul WBC v lehké váze, když na domácím galavečeru v Dallasu ukončil v sedmém kole britského boxera Luke Campbella. Následně přešel do super lehké váhy, která mu více sedí a vyhrál v ní oba loňské duely.

Kdo čekal vyrovnanou bitvu musel být v šoku. Jednalo se o parádní box, kterému dominoval Gervonta Davis, který už ve druhém kole dokázal dostat Garciu po tvrdém úderu do počítání. Nicméně Garcia rychle vstal a zápas pokračoval.

Gervonta Davis vs Ryan Garcia

V sedmém kole opět Davis trefil tvrdým úderem Garciu na tělo a ten si po pár sekundách poklekl a nechal se ringovým sudím Thomasem Taylorem odpočítat. Průběžně byl do té doby zápas nabodován 59:56, 59:56 a 58:56. Po zápase oba boxeři zakopali válečnou sekeru a vyměnili si dokonce soukromé telefonní číslo.