Čtvrtfinálové dvojice dnešní RFA pyramidy!

RFA 9Účastníci největší MMA pyramidy v jeden večer v Česku a na Slovensku mají za sebou oficiální vážení. Všem osmi účastníkům se podařilo splnit váhový limit 80 kilogramů a jejich start v Eurogold pyramidě o 30 000 eur tedy není v ohrožení!

DNES – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síti Ticketportal.sk
Přímý přenos PPV na RealSportTV

Hned po vážení následovalo losování čtvrtfinálových duelů a někteří bojovníci mají před sebou hned na úvod kariéry životní výzvu. Turnaj proběhne již za pár hodin a můžete jej sledovat prostřednictvím PPV.

Tentokrát bez sanitky
Na základě incidentu na turnaji RFA 8 se organizace rozhodla pro radikální krok. V Budapešti došlo k den před turnajem k velmi nepříjemné situaci, kdy čínský zápasník Lu Kai přehnal odvodňování natolik, že jej musela odnášet záchranka a jeho zápas se tedy zrušil.

Real Fight Aréna proto přišla s novým pravidlem a všichni účastníci EUROGOLD pyramidy museli absolvovat vážení pár hodin před prvním zápasem. To se uskutečnilo ve 14:00 ai když měli někteří bojovníci vážné obavy, nakonec se všem podařilo splnit limit 80 kg, aniž by do dění zasahovali doktoři.

RFA 9

Životní výzva pro jednoho, snadná kořist pro druhého?
První část losování už proběhla na pondělní tiskové konferenci, na které si jednotliví mentoři vybrali své jednotky – tedy bojovníky, kteří proti sobě v prvním kole určitě stoupají. Jimi byli David Kedžuch, Adam Jakubík, Ronys Torres, Alexander Butenko, ke kterým se dnes přidala zbývající čtveřice.

Ukrajinský mistr Alexander Butenko nastoupí proti Františku Bočáňovi, který má před sebou životní výzvu. Butěnka je jasným favoritem na celkové vítězství a v případě a nemůže si dovolit zaváhat. Adam Jakubík se pokusí zdolat 5-násobného mistra Slovenska v zápase Martina Horínka.

Bývalý zápasník UFC a největší favorit spolu s Butenkem, Ronys Torres, přivítá mezi profesionály boxera Martina Prázdného, který bude muset předvést životní výkon a extrémně kvalitní obranu proti takedownům. Nejstarší účastník pyramidy David Kedžuch se vrátí po 10 letech do MMA kolotoče v souboji s Michalem Dobiášem. Kdo si nakonec odnese královskou výhru 30 000 eur?

RFA 9