Dnes: Rakhimov vs Cordina o světový titul IBF!

Shavkat Rakhimov vs Joe CordinaÚřadující šampión organizace IBF v super pérové váze Shavkat Rakhimov se již dnes večer na galavečeru v Cardiffu střetne v hlavním zápase s bývalým šampiónem Joe Cordinou!

DNES – Motorpoint Arena, Cardiff, VN
Super pérová váha
Shavkat Rakhimov 🇹🇯🆚🇬🇧 Joe Cordina
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená tádžikistánská jednička a světová čtyřka „Shere Khan“ Shavkat RAKHIMOV (17-0-1, 14 KO) a britská neporažená jednička a světová čtyřka Joe CORDINA (15-0-0, 9 KO) se dnes utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Vážení
Shavkat Rakhimov: 58,7 kg
Joe Cordina: 58,9 kg

Osmadvacetiletý Rakhimov získal uvolněný světový titul IBF ve svém posledním zápase loni v listopadu, když na galavečeru v Saúdské Arábii ukončil v devátém kole britského boxera Zelfa Barretta. Nyní se konečně utká s Cordinoum který právě o titul loni přišel.

Shavkat Rakhimov vs Joe Cordina

Jednatřicetiletý Joe Cordina získal světový titul IBF loni v červnu, když dokázal na domácí půdě knockoutovat ve druhém kole japonského boxera Kenichi Ogawu. Následně se měl utkat právě s Rakhimovem, ale ze zdravotních důvodů do zápasu nenastoupil a pás byl uvolněn. Dnes má tak příležitost jej vybojovat zpět.

Shavkat Rakhimov vs Joe Cordina