Cusumano zničil Kownackiho!

Adam Kownacki vs Joe CusumanoAmerický boxer Joe Cusumano dokázal v noci rozbít v osmi kolech Poláka Adama Kownackiho a připisuje si cenou výhru. Kownacki možná ukončí kariéru!

24.6.2023 – Madison Square Garden, New York, USA
Těžká váha
Joe Cusumano 🇺🇸🆚🇵🇱 Adam Kownacki 
8. kolo TKO

Čtyřiatřicetiletý polský boxer žijící ve Spojených státech „Baby Face“ Adam Kownacki (20-4-0, 15 KO) za poslední tři roky odboxoval pouze 3 zápasy a všechny prohrál. Nejprve ho dvakrát před limitem ukončil skoro odepisovaný „The Nordic Nightmare“ Robert Helenius (31-3-0, 20 KO) a naposledy loni v červenci také turecký boxer „The Iceman“ Ali Eren Demirezen (17-1-0, 12 KO), který jej porazil na body.

Včera se Kownacki vrátil na galavečeru v New Yorku a jeho soupeřem byl Američan s italskými kořeny Joe Cusumano (22-4-0, 20 KO). Polák už před zápasem říkal, že pokud nepředvede adekvátní výkon nebo prohraje, tak ukončí profesionální kariéru.

Duel začal hodně zostra a Cusumano dokázal po tvrdém úderu na bradu poslat polského bijce už v prvním kole k zemi. Nicméně Kownacki rychle vstal a pokračoval v boji, který nabídnul strhující bitvu. Místo jakékoliv strategie do sebe šli oba boxeři hlava nehlava a většina úderů našla svůj cíl. Vše vyvrcholilo v osmém kole, kdy Kownacki už sotva stál na nohách a jeho tým vhodil do ringu ručník.

Adam Kownacki vs Joe Cusumano

Pro Kownackiho to byla již čtvrtá porážka v řadě a polští odborníci se shodují, že by měl opravdu ukončit kariéru. Naopak Joe Cusumano di připsal třetí výhru v řadě a v pětatřiceti letech přiblížil k větším duelům.