Cordina padl! Cacace sjednotil tituly!

Anthony Cacace vs Joe CordinaSuper pérová váha má nového dvojitého šampióna. Irský šampión Anthony Cacace dokázal v osmi kolech zničit britského šampióna Joe Cordinu a sjednotil pásy IBF a IBO!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Super pérová váha 
Anthony Cacace 🇮🇪🆚🇬🇧 Joe Cordina
8. kolo TKO

Dvaatřicetiletý britský boxer Joe Cordina (17-1-0, 9 KO) nastupoval do zápasu jako velký favorit obhajovat světový titul IBF. Jenže šampión z Irska a držitel světového titulu IBO Anthony Cacace (22-1-0, 8 KO) všechny předpoklady rozdrtil a zápas byl kompletně v jeho režii.

Už ve třetím kole dokázal po skvělé kombinaci zvedáku a přesné pravý poslat Cordinu k zemi. Následně v každém kole Angličana rozebíral až v osmém kole po velkém tlaku zastavil zápas správně ringový Bob Williams. Cacace tak sjednocuje světové tituly organizací IBF a IBO. Na podzim by se měla konat odveta, která se bude konat v Belfastu.

Pro Cordinu toi dnes byla první porážka od vstupu mezi profesionály v roce 2017. Na druhé straně Cacace je aktuálně světovou pětkou super pérové váhy a při domácí odvetě v Irsku bude rozhodně favoritem.

Anthony Cacace vs Joe Cordina