Kabayel si vyšlápl i na Sancheze!

Agit KabayelNěmecký boxer Agit Kabayel si po loňském vítězství nad Arlslanbekem Mahkmudovem připisuje další cenné vítězství a zisk titulů WBC a WBO, když v sedmém kole ukončil Kubánce Franka Sancheze!

18.5.2024 – Rijád, Saúdská Arábie
Těžká váha 
Agit Kabayel 🇩🇪🆚🇨🇺 Frank Sanchez
7. kolo KO

Jednatřicetiletý neporažený německý válečník Agit Kabayel (25-0-0, 17 KO) nepřestává překvapovat. V loňském roce dokázal na spodky zničit ruského boxera Arslanbeka Makhmudova a ukončit ho už ve čtvrtém kole. Pro Rusa to byla první profesionální porážka a Kabayel se posunul ke špičce těžké váhy.

Na dnešním galavečeru v Rijádu byl opět v pozici outsidera, když se mu do cesty postavil favorizovaný a do té doby neporažený Kubánec Frank Sanchez (24-1-0, 17 KO). Kubánec byl prakticky od druhého kola v defenzivě a Kabayel ho postupně rozebíral, když neustále útočil.

V sedmém kole trefil Kabayel parádně spodek a Sanchez si sám poklekl. Zápas ještě chvilku pokračoval, ale Kabayel zatlačil Kubánce do provazů, kde mu trefil na přímo břicho a Sanchez se skácel k zemi a ringový Victor Loughlin zápas ukončil. Kabayel tak získává Kontinentální americký titul WBC a pás WBO NABO. Zároveň se posunul na čtvrté místo světového žebříčku těžké váhy.