Clash of the Stars: Kdo je favoritem Bejr vs Soukup?

Aleš Bejr vs Jaromír SoukupDalší várku pikantních soubojů má na programu zítřejší galavečer Clash of the Stars, tentokrát už v sedmém vydání. Organizace se poprvé přesouvá do velké haly a atraktivitu podniku podtrhuje fakt, že i Sportovní hala Fortuna se vyprodala bleskově!

Asi největší pozornost budí boxerský duel mezi Alešem Bejrem a Jaromírem Soukupem, ve kterém bookmakeři neměli favorita, sázkaři nicméně věří spíše Bejrovi, když jeho kurs posunuli na 1,78:1, zatímco Soukup má kurs 1,99:1. Jednou z největších favoritek z celé karty je v souboji s Nikol Lauberovou (6,83:1) její kolegyně z branže Drahomíra Jůzlová (1,05:1). A velká paráda bude i souboj v sumo mezi Janem Kotlárem (1,55:1) a Ondřejem Biharym (2,2:1).

Zkušenosti s boxem mluví ve prospěch Soukupa, jeho tréninková videa ale patrně sázkařům tak úplně neimponovala. Na magnáta jde aktuálně 45 % vkladů, na Bejra 55 %.
„Poslední oficiální zápas odboxoval Soukup v roce 2014, návrat po deseti letech by pro něj ale neměl být problém. Proti Bejrovi bude mít velkou výhodu v časování úderů a především kombinacích, díky kterým bude sbírat body. Také razance úderů bude stále dobrá, zejména spodky nemusí Bejrovi chutnat. Psychopat je o něco mladší, a tudíž i o něco rychlejší, nicméně v souboji bude spoléhat především na agresivitu, což není zcela optimální strategie. Dříve nebo později se totiž zataví, což jej zpomalí a vezme sílu,“ říká Roman Kovařík, sportovní expert sázkové kanceláře Fortuna.

Lauberová se vyřádila na tiskovce a pozornosti, které se jí dostává, využívá naplno. Výsledek zápasu dle svých vlastních slov neřeší, zatímco Jůzová se poctivě připravuje. I díky tomu jde na Lady Dee přes 90 % sázek.
„Díky exkrementálnímu excesu dnes v Česku ví skoro každý, kdo je Nikol Lauberová. Taktika, se kterou do Clashe vstoupila, je jasná. Výsledek zápasu na tom nic nezmění a spíše než na výkon jsem zvědavý, jakou atraktivitu si připraví na samotné vystoupení. Po sportovní stránce čekám z její strany tak trochu klasický „větrný mlýn“, ale třeba mě překvapí. Obě soupeřky mají nepochybně fyzickou kondici na vysoké úrovni, chuť a umění trefit i motivace zvítězit ale hraje ve prospěch Jůzové,“ zmiňuje Kovařík.

Duel v sumo je novinkou, jakou Clash ještě neviděl. Střet Diega (1,55:1) a Gappy (2,2:1) bude jedním z těch relativně vyrovnaných, vklady sázkařů jsou ve prospěch Kotlára vychýleny jen lehce.

„Jan Kotlár se v rámci organizace už představil a ukázal, že bojové sporty nejsou jeho doménou. Proti Karlosovi Bendovi nepředvedl prakticky nic. Nyní navíc Diegovi odpadá jeho největší zbraň, když box není povolen. Možné jsou pouze údery otevřenou rukou na krk soupeře, strhy, povalení, nebo vytlačení z kruhu. Kotlár by se měl blížit k 210 kilogramů, což je ale stále o 20 méně oproti jeho protivníkovi. Ondřej Bihary už jednou dokázala Diega porazit, byť šlo jen o pojídání žebírek, zároveň dal do přípravy více, a to včetně regenerace a otužování. I pro něj půjde o nový sport, nicméně jej požene hala, u fanoušků bude mít patrně větší přízeň než velkohubý Diego,“ uzavírá Kovařík.

Vedle „specialit“ čeká Clash i jeden duel, který by mohl mít skutečnou sportovní kvalitu. Nabídku organizace totiž přijal Václav BabaJaga Mikulášek, který po několika excesech opustil Oktagon a v Clashi se střetně s infuencerem Patrikem Žralokem Hüblerem. Ten je v souboji jasným outsiderem (6,83:1), výhru Mikuláška (1,05:1), který ještě nedávno čelil i Vémolovi, čeká přesvědčivých 76 % sázkařů. Kdo ví, třeba se brzy, tentokrát pod hlavičkou Clash of the Start, s Karlosem střetne znova.

Clash Of The Stars 7

Výběr z kursové nabídky FORTUNA:
Clash of the Stars 7
Aleš Bejr 1.78 🆚1.99 Jaromír Soukup
Dominika Elisherová 1.18 🆚 3.98 Lada Kašparová
Miroslav Loner 1.30 🆚 3.03 Tadeáš Veselý
Patrik Hübler 6.83 🆚 1.05 Václav Mikulášek
Denisa Ryndová 1.16 🆚 4.02 Petra Úradníčková
Bartoloměj Girga 2.59 🆚 1.45 Ondřej Bihary
David Čonka 2.25 🆚 1.53 Jakub Kroka
Dan Bayer 2.15 🆚 1.58 Alex Zach
Drahomíra Jůzová 1.05 🆚 6.83 Nikol Lauberová
Ondřej Untermuller 1.17 🆚 4.10 Ladislav Gal
Petr Reif 1.13 🆚 4.67 Elmo Moravec
Aleš Gottwald 1.18 🆚 3.90 Daniel Bek
Michal Peštuka 2.11 🆚 1.60 Filip Procházka
Lukáš Bartoš 2.58 🆚 1.43 Jan Rybka