Podcast: Levej hák: 26. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24Další díl s pořadovým číslem 26 podcastu Levej hák je tu! Beterbievův triumf, první prohra Bytyqi, Munguia vs Ryder, saudské miliardy mění box a mnoho dalších témat v novém díle!

V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se podíváme zpět na Artura Beterbieva, který opět potvrdil své mistrovství, když bez problémů obhájil své tituly proti Callumu Smithovi. Jeho výkon nejen ukázal, proč je považován za jednoho z nejtvrdších bijců, ale také otevřel cestu k undisputed zápasu s Dmitry Bivolem.

Rozebereme zápas Fabiany Bytyqi s Tinou Ruprecht a kontroverzní souboj mezi Natashou Jonas a Mikaelou Mayer, ale i vzrušující střetnutí Terajiho s Canizalesem. Preview zahájí Jaime Munguia proti Johny Ryderovi, jako fanoušci se těšíme na velkou bitvu. Ryder, který možná není favoritem, ale určitě není bez šance, se chystá čelit Munguiovi, který je známý svou silou a agresivitou, ale také absencí obrany. Stejně tak britské derby mezi Danem Azeezem a Joshuou Buatsim slibuje být vrcholem event v Londýně, přičemž diskutujeme o tom, kdo bude dominovat v ringu a jaký vliv bude mít Azeezův overhand.

Na závěr se nemůžeme nezamyslet nad vlivem, který má Turki Alalshikh a další saudští investoři na profibox. S jejich vstupem do světa boxu se mění nejen finanční, ale i sportovní dynamika. A co tyto změny znamenají pro box jako sport a co můžeme očekávat v budoucnosti? To vše a mnohem více v nadcházejícím dílu podcastu od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy

 


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák