Clash of the Stars 9 v Praze!

Clash of The Stars 9Organizace Clash of the Stars se vrací do Sportovní haly Fortuna v Praze. Již 7. září se můžete těšit na pokračování té největší a nejdivočejší show v České republice společně s návratem „Psychopata“ Aleše Bejra!

7.9.2024 – Fortuna aréna, Praha, ČR
Clash Of The Stars 9
Start v 18:30
Vstupenky v síti Ticketportal 

Clash of the Stars se vrací do Sportovní haly Fortuna v Praze – Holešovicích. Už 7. 9. 2024 se můžete těšit na pokračování té největší a nejdivočejší show v České republice. Organizace Clash Of The Stars se naposledy představila v Ostravě, kdy bylo okamžitě vyprodáno a nabídla celkem 16 zápasů.

Zatím jedinými oficiálně oznámenými zápasy jsou – první titulové bitva žen mezi Hankou Gelnarovou a Angie Mangombe a souboj navrátilce „Psychopata“ Bejra s Řeporyjským starostou Novotným. Zápasovou kartu bude organizace odtajňovat postupně, celou ji pak oznámí na úvodní tiskové konferenci. Některé bojovníky, které na galavečeru CLASH 9 budete moci sledovat, byste jistě uhodli, zatím je však necháme pod pokličkou. Jedno Vám ale můžeme slíbit už teď – čeká nás opravdu SKANDÁL!

Kromě napínavých zápasů bude diváky v hale čekat světová produkce s vyšperkovanou světelnou a hudební show, kterou je CLASH proslulý. Atmosféru jako na našem galavečeru nezažiješ nikde jinde!

Clash of The Stars 9