Stevenson vs Harutyunyan a Foster vs Conceicao o pásy WBC!

Foster vs Conceicao a Stevenson vs HarutyunyanNa červencovém galavečeru v New Jersey nás čekají 2 titulové bitvy o pás WBC. V lehké váze se střetnou Shakur Stevenson a Artem Harutyunyan, v super pérové O’Shaquie Foster vs Robson Conceicao!

6.7.2024 – Prudential Center, Newark, USA
Lehká váha
Shakur Stevenson 🇺🇸🆚🇦🇲 Artem Harutyunyan
Přímý přenos ESPN

Neporažená americká a světová dvojka Shakur STEVENSON (21-0-0, 10 KO) a německá jednička a světová čtyřiačtyřicítka „The Original“ Artem HARUTYUNYAN (12-1-0, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Šestadvacetiletý bývalý šampión pérové a super pérové váhy Shakur Stevenson získal loni v listopadu titul také v lehké váze, když dokázal v těžkém duelu vybodovat Dominikánce Edwina De Los Santose (16-2-0, 14 KO). Na začátku července jej tak čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví rodák z Arménie boxující za Německo Artem Harutyunyan.

Třiatřicetiletý Armén poslední zápas loni v létě prohrál, když nestačil na amerického boxera Franka Martina (18-1-0, 12 KO), který jej vybodoval. Nicméně Harutyunyan měl na konci zápasu velké problémy a byl rád, že zápas vůbec doboxoval. O to větším překvapením je, že se nyní utká o titul se Stevensonem.

Na stejném galavečeru se ke třetí obhajobě pásu WBC v super pérové váze postaví třicetiletý americký šampión O’Shaquie Foster, kterého vyzve o pět let starší Brazilec Robson Conceicao. Foster pás získal loni v únoru vítězstvím nad Reyem Vargasem a následně jej dvakrát obhájil, když porazil Eduarda Hernandeze a naposledy letos v únoru Abrahama Novu.

Foster vs Conceicao a Stevenson vs Harutyunyan