Clash of the Stars 8: Tiskovka se blíží!

Clash of the Stars 8Organizace Clash of the Stars naplánovala v pražském Duplexu úvodní tiskovou konferenci k nadcházejícímu galavečeru Clash of the Stars 8, který se bude konat v Ostravě!

22.6.2024 – Ostravar aréna, Ostrava, ČR
Clash Of The Stars 8
Start v 17:30
Vstupenky v síti Ticketportal VYPRODÁNO

Organizace Clash OfThe Stars poprvé opouští hlavní město a poprvé se podívá do Ostravy. 22. června se uskuteční již osmý galavečer, jehož dějištěm nemůže být žádná jiná hala, než ikonický svatostánek ostravského hokeje Ostravar Aréna ve Vítkovicích.

V květnu se bude konat první tisková konference, kde budou odtajněny zápasy. Nicméně potvrzeni již jsou Hanka „Krutohanka“ Gelnarová, Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, Karlos Benda nebo Pavel „Snejks“ Měsíček. Promotéři však slibují i nové tváře.

Kromě napínavých zápasů bude diváky v hale čekat opět světová produkce s vyšperkovanou světelnou a hudební show, kterou je CLASH proslulý. Prodej lístků byl ohlášen už během sobotního turnaje a ještě tentýž večer se všechny lístky prodali. Souhrn uplynulého galavečera Clash Of The Stars 7, který se konal na konci ledna najdete ZDE.

Úvodní tisková konference se bude konat v pondělí 6. května v pražském klubu Duplex a přímý přenos bude jako vždy zdarma na YouTube kanálu organizace.
Clash of the Stars 8

Karlos Benda vs Diego Kotlár

Snejks vs Sajmonos