Oktagon 57 již tuto sobotu!

Oktagon 57Inkvizitor chce sesadit Frankfurtského krále! Bezkonkurenční karta turnaje Oktagon 57 ve Frankfurtu a návrat velkých hvězd – fenomenálního Keity, Glismanna a bývalých šampionů Langera a Sanikidzeho!

4.5.2024 – Frankfurt, Německo
Oktagon 57
Přímý přenos na Oktagon TV
V hlavním zápase se nepředstaví nikdo jiný než „Frankfurtský král“ Christian Eckerlin. Do jeho království přijíždí kázat pěsti boží mistr nejšílenějších přestřelek Miroslav „Inkvizitor“ Brož.

Milionář z klece a osobnost, která fascinuje davy a způsobuje fanouškům husinu při každém nástupu. ECKERLIN je champ welterové a střední váhy několika německých organizací, majitel 5 KO a 8 submisí z 15 výher. A hlavně bojovník zápasící z ryzí vášně k boji, MMA a svým fanouškům. Teď ho s jeho armádou věrných čeká 4. bitva v tuzemské organizaci.

V té zjistí, jaké je to být v kleci se šíleným 7 zápasů neporaženým „Inkvizitorem“ kázajícím pěsti boží. BROŽ vždy doručí top show, která diváky katapultuje ze sedaček. Vzpomeňme třeba na vyhraný zápas s Jungwirthem plný kraulovaček a zvedáků, co otevřely strop, který je jedním z nejlepších fightů historie organizace.

Všemi očekávaná bitva 1. kola evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger v lehké váze. Šampion pérové divize a světová #83 Keita tváří v tvář nizozemské #1 a 2násobnému champovi Cage Warriors „The Wolverine“ Sardarimu.

Nejobávanější polotěžká váha Slovenska, bývalý champ a světová #96 Pavol Langer se vrací v bitvě proti strikerovi z Němcka Marcu Doussisovi se všemi 9️ výhrami před limitem.

Někdejší dvojnásobný šampion pérové váhy a světová #71 Gruzínec Mate Sanikidze se chystá ovládnout i bantamovou divizi, kde se nyní poprvé představí proti zkušenému německému válečníkovi Farbodovi Nezhadovi.

Oktagon 57