Clash 8: Grznár padl, titul obhájil Križan!

Karlos Benda vs Radek BlažekNa turnaji Clash of The Stars dominovali Karlos Benda, Martin Kocián, Alessandro Jandejsek, Marek Valášek nebo Hanka Gelnarová. Titul obhájil Križan, když Grznár odstoupil pro zranění Kompletní výsledky v článku!

Osmý galavečer Clash of the Stars otevřeli dva před zápasy. V tom prvním dominoval Jan Rybka, který už v prvním ukončil Lukáše „HuHu“ Procházku, který po tlaku na zemi odklepal a má na svém kontě již čtvrtou porážku v organizaci. I druhý zápas skončil už v prvním kole, když ve vyrovnaném prvním kole Christian Nathan Dzaba špatně došlápl a Jiří „Chára“ Charizan ho na zemi dokončil.

Hlavní kartu odstartoval duel 2 vs 1. Na jedné straně Jan Michálek a na druhé straně na střídačku Patrik „Corleone“ Horváth a Lukáš „Bukys“ Bukovaz. Michálek nic neponechal náhodě a dokázal nejprve rychle ukončit Horvátha a následně také uškrtil Bukovaze. Bukovaz po zápase požádal přítelkyni o ruku, to však skončilo fiaskem, obvinila ho z nevěry a řekla ne. V prvním kole skončil také parádní zápas mezi Jiřím Juřičkou a nenáviděným Samirem Marginou. Po několika tvrdých úderech a přetahování na zemi zápas ukončil Juřička, když Marginu na zemi umlátil.

Také pátý zápas skončil už v prvním kole, když Jiří Bláha alias Novby dokázal rozebrat Stanislava Lukeše, který po několika úderech zápas vzdal. Tomáš Podhorný si připsal vítězství v prvním kole poté, co si jeho soupeř Dan Bayer vyhodil rameno a musel zápas vzdát. V sedmém zápase se představil sedmapadesátiletý Chorvat Damir Vukelić a Peter „kobra“ Kuťka. Chorvatský veterán dokázal dostat o 12 let mladšího soupeře na zem, kde jej dokázal překvapivě ukončit už v prvním kole. Kontroverzní „Gangstaboy“ Tadeáš Veselý se postaral o velké fiasko, když sice do zápasu s Faynem alias Miroslavem Lonerem nastoupil, ale hned po úvodním gongu zápas vzdal a ukázal, že bojovat doopravdy nechtěl.

Martin Kocián

Bývalý Lunetik Martin Kocián si snadno poradil s Pavlem Měsíčkem alias Snejksem, kterého po pár úderech dostal do počítání a Snejks už nemohl pokračovat. Kocián si tak připsal první výhru v organizaci a zároveň odhalil, že bude v Clashi pokračovat. Stálice organizace Karlos Benda si připsal další vítězství, když už v prvním kole na zemi umlátil Radka Blažka alias Taxi kara.

Václav Mikulášek vs Alessandro Jandejsek

Napínavou bitvu předvedli MMA zápasník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek a boxer Alessandro „Sandro“ Jandejsek. Duel byl rozdělen na tři disciplíny. 1. kolo podle pravidel boxu, 2. podle pravidel K1 a 3. kolo podle pravidel MMA. V prvním kole překvapivě dominoval Mikulášek, ale ve druhém mu docházela šťáva a dvakrát proti pravidlům K1 hodil Sandra na zem a byl rozhodčím diskvalifikován. Skvělou bitvu taky nabídli hvězdy organizace Patrik „Žralok“ Hübler a Marek „Datel“ Valášek. Žralok vzal zápas na poslední chvíli, ale v prvním kole to nebylo poznat a byl lepším mužem v kleci. Nicméně po prvním dějství byl fyzicky vyčerpaný a do druhého už nastoupil jen sílou vůle, ale Datel ho lehce dostal na zem, kde jej po pár chvilkách utáhnul.

Patrik Hübler vs Marek Valášek

Naprostou dominanci předvedla dvaadvacetiletá domácí Ostravačka Hanka „Krutohanka“ Gelnarová, která po prvním vyrovnanějším kole tak ve druhém rozebrala a zničila devětatřicetiletou veteránku „Miss Problem“ Michaelu Dostálovou podle pravidel Undergroundu a připsala si velké vítězství.

Hanka Gelnarová vs Michaela Dostálová

Do hlavního zápasu galavečera Clash of the Stars 8 se postavili 2 šampióni Filip Grznár a Tomáš „Dynamo“ Križan. V sazce však byl pás Dynama, protože se duel konal v jeho váhovce do 84 kilogramů. Grznár má pás ve váze do 93 kilogramů tedy v polotěžké. Zápas se rozeběhl velmi zajímavě a sliboval dobrou bitvu, jenže Grznár se při kopu poranil koleno a musel odstoupit pro zranění a Križan tak obhájil pás divize.

Tomáš Križan vs Filip Grznár


1. MMA 100 kg
Jan Rybka 🆚 Lukáš Procházka
1. kolo TKO

2. MMA Open
Jiří Charizan 🆚 Christian Nathan Dzaba
1. kolo TKO
3. MMA 160 kg
Jan Michálek 🆚 Patrik Horváth a Lukáš Bukovaz
1. kolo SUB

4. MMA 77 kg
Jiří Juřička 🆚 Samir Margina
1. kolo TKO
5. MMA Open
Jiří Bláha 🆚 Stanislav Lukeš
1. kolo TKO
6. Box 77 kg

Tomáš Podhorný 🆚 Dan Bayer
1. kolo TKO
9. MMA 110 kg
Damir Vukelić 🆚 Peter Kuťka
1. kolo TKO
10. MMA Open
Miroslav Loner vs Tadeáš Veselý
1. kolo vzdání soupeře

11. Box 84
Martin Kocián 🆚 Pavel Měsíček
1. kolo TKO
12. MMA 120 kg
Karlos Benda 🆚 Radek Blažek
1. kolo TKO
13. Box / Kickbox / MMA
Alessandro Jandejsek 🆚 Václav Mikulášek
2. kolo Diskvalifikace
14. MMA 93
Marek Valášek 🆚 Patrik Hübler
2. kolo SUB

15. Underground 61 kg
Hanka Gelnarová 🆚 Michaela Dostálová
2. kolo TKO
16. MMA 84 titul
Tomáš Križan 🆚 Filip Grznár
1. kolo TKO