Clash 8: Sandro zničil Mikuláška!

Václav Mikulášek vs Alessandro JandejsekO velké překvapení se na Clash of the Stars 8 postaral Alessandro Jandejsek, který dokázal ve druhém kole porazit Václava Mikuláška, který byl diskvalifikován!

Bývalý MMA zápasník organizace Oktagon Václav „Baba Jaga“ se postavil ke svému druhému zápasu v organizaci Clash of the Stars. V tom prvním dokázal na minulém galavečeru ukončit ve třetím kole Patrika „Žraloka“ Hüblera a nyní se postavil profesionálnímu boxerovi Alessandrovi Jandejskovi, který má za sebou například těžký duel s českým šampiónem Vasilem Ducárem, který jej ukončil ve druhém kole.

Zápas začal prvním kolem podle pravidel boxu lépe začal Mikulášek, ačkoliv se čekalo, že v boxu bude lepší spíše Sandro. Mikulášek poslal po parádní výměně dvakrát Sandra do počítání a kolo vyhrál. Druhé kolo bylo podle pravidel K1, ve kterém měl lehce navrch Sandro.

Václav Mikulášek vs Alessandro Jandejsek

Kolo bylo poté na chvilku přerušeno pro kop do rozkroku Mikuláška. Následně Mikulášek přišel o bod, protože Sandra hodin na zem a začala mu docházet šťáva. Následně když začal zápas opět pokračovat, tak vyčerpaný Mikulášek opět hodin Sandra na zem a byl diskvalifikován.

Václav Mikulášek vs Alessandro Jandejsek