Clarke: Wach je tvrdý chlap!

Frazer Clarke vs Kamil SokolowskiBronzový medailista z posledních olympijských her Frazer Clarke vidí souboj s polským veteránem Mariuszem Wachem jako obrovskou příležitost jak získat další cenné zkušenosti!

16.6.2023 – York Hall, Bethnal Green, VB
Těžká váha
Frazer Clarke 🇬🇧🆚🇵🇱 Mariusz Wach
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená britská devítka „The Eraser or Big Fraze“ Frazer CLARKE (6-0-0, 5 KO) a polská šestka „The Viking“ Mariusz WACH (36-9-0, 19 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v Londýně!

„Mariusz Wach je tvrdý chlap a jeho bilance a výčet soupeřů mluví sám za sebe. Podívejte se, komu čelil, jeho výběrem chci ukázat, že se nikoho nebojím. Mým cílem je souboj o světové tituly těžké váhy, ale celou cestu je třeba pečlivě a chytře naplánovat“. Říká bronzový olympionik z Tokia.

„Já a můj promotér jsme na stejné cestě, vše máme naplánované a do konce roku bych chtěl být britským šampionem. To bude první krok k dalším titulovým soubojům. Nejprve však musím porazit v červnu Mariusze Wacha, to je teď cíl číslo jedna“. Dodává Frazer Clarke.

Plánovaný zápas s Wachem okomentoval také šéf stáje Boxxer a je ho promotér Ben Shalom „Pro Frazera je to skvělý boj, protože Wach je tvrdý bojovník, který sdílel ring s některými z největších jmen těžké váhy. Pro Frazera je to velký krok vpřed, ale musí překonat takové výzvy, aby se dostal na vrchol“. Řekl promoter.

Jednatřicetiletý britský boxer „The Eraser“ Frazer Clarke stál naposledy mezi šestnácti provazy v březnu, když ve dvou kolech vyprovodil rumunského boxera Bogdana Dinu. Nyní ho čeká třetí letošní duel a do cesty se mu postaví třiačtyřicetiletý polský veterán Mariusz Wach.

Frazer Clarke vs Mariusz Wach