Avramovič je odhodlán stát se šampionem!

Nenad AvramovičS Ďatelinkou a Hoškem vytřel podlahu, nyní zabojuje o titul. Nenad Avramovič je odhodlán stát se na galavečeru RFA 11 historicky prvním MMA šampionem organizace!

10.6.2023 – Bratislava, SK
RFA 11
Střední váha
Nenad Avramovič 🇷🇸🆚🇨🇿 Dominik Humburger
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Srbský válečník Nenad Avramovič má za sebou v rámci organizace RFA již dva zápasy a rovnou proti dvěma hvězdám organizace. Nejdříve šokujícím způsobem uškrtil Milana Ďatelinu na gilotinu a pak dokázal odkontrolovat na zemi Davida Hoška.

Stejný scénář očekává i v historicky prvním titulovém MMA zápase RFA proti Dominikovi Humburgerovi. Tento titulový zápas završí celý turnaj RFA 11, který se bude konat 10. června ve slovenském hlavním městě.

Nejprve na ulici, pak v gymu
To, že mnoho bojovníků své umění ještě před zahájením profesionální kariéry nejprve předvádělo na ulici, není žádným tajemstvím. Avramovič má za sebou podobnou minulost a s pouličními bitvami skončil, když poprvé začal trénovat bojová umění.

„Můj první kontakt s bojovými sporty byl nejprve na ulici, to nebyl ten nejlepší způsob. Pak mě někteří přátelé přivedli do Muay Thai klubu, to byl můj první správný kontakt s bojovými uměními,“ ozřejmil své začátky s bojovými uměními.

Kromě úpolových sportů se rád věnuje i jiným pohybovým aktivitám. „Mám rád i jiné sporty, ale především bojová umění. Kromě toho mám ještě velmi v oblibě pobyt v přírodě,“ popsal Nenad své volnočasové aktivity.

Nenad Avramovič vs David Hošek

Datel ani Hošek neměli nárok
Do RFA přišel Avramovič jako poměrně zkušený bojovník, ale především ve velterové váze. Premiéru absolvoval na turnaji RFA Grand Opening v Bratislavě. V hlavním zápase kompletně zaskočil Milana Ďatelinku a po Slovákově takedownu nasadil perfektní gilotinu. Na RFA 3 se měl utkat proti Davidovi Hoškovi, ale zápas se přesunul o turnaj později.

Hošek s jasnou strategií nepustit Avramoviče k takedownu neměl nejmenší nárok uspět. Srbský bojovník nedovolil Hoškovi rozpoutat peklo v postoji a díky skvělé strategii dokázal po celá 3 kola českého bombardéru odkontrolovat. Po dvou dominantních vítězstvích si vysloužil titulovou šanci, kterou dostane na RFA 11 v Bratislavě.

Nenad Avramovič vs Milan Ďatelinka

Vyhraje ten, kdo si prosadí svou hru
Jeho soupeřem bude dosud neporažený Dominik Humburger, proti kterému se popere v zápase na 5×5 minut. Na rozdíl od Humburgera už srbský bojovník jednu takovou zkušenost má: „Jeden titulový zápas na 5×5 minut už mám za sebou. Do šampionských kol jsem se ale nedostal, protože jsem ho ukončil ve třetím kole,“ zavzpomínal na svůj dosud jediný šampionský duel.

Nyní ho čeká další proti Humburgerovi a podle Avramoviče bude klíčovým faktorem zápasu prosazení své strategie. „Vyhraje ten, kdo se lépe připravoval a kdo si prosadí svou hru,“ předpovídá Nenad Avramovič, který je za tuto šanci velmi vděčný: „Děkuji organizaci, že mi dala příležitost a zároveň si myslím, že jsem si to zasloužil. “ Dodal srbský bijec.

Nenad Avramovič vs Dominik Humburger